خانه / آخرین نوشته / شمارش معکوس برای جمع آوری متکدیان کلانشهر کرج

شمارش معکوس برای جمع آوری متکدیان کلانشهر کرج

 رییس اداره امور اجتماعی فرمانداری کرج از آغاز طرح ضربتی جمع آوری متکدیان در کلانشهر کرج خبر داد و گفت: از روز گذشته بیش از ۷۰ متکدی از اتباع پاکستانی جمع آوری، اعمال قانون و جهت بازگشت به موطن خود به دستگاه های مربوطه تحویل داده شدند. 

عصر دیروز عملیات ضربتی جمع آوری متکدیان از سطح شهرستان کرج بدستور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج و  با حضوردستگاه های عضو آغاز شد.

سیدعلیرضاموسوی رییس اداره اجتماعی فرهنگی فرمانداری کرج با اعلام این خبر گفت: طرح جمع آوری متکدیان با مشارکت شهروندان و دستگاه های عضو ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی ( فرمانداری کرج ، معاونت خدمات شهری شهرداری کرج ، دستگاه قضایی ، نیروی انتظامی ، اتباع ، بهزیستی و کمیته امداد) از عصر دیروز در کلانشهر کرج آغاز شده است.

وی افزود : در این طرح بیش که از ۷۰ متکدی که عمدتا اتباع پاکستانی بودند از سطح شهر جمع آوری و جهت اعمال قانون و بازگشت به موطن خود تحویل دستگاه های مربوطه شدند.

موسوی با بیان اینکه برای تداوم این طرح و پاک کردن چهره شهر از این پدیده نامیمون نیازمند مشارکت و همراهی شهروندان هستیم گفت :  این افراد علاوه بر نازیبا کردن چهره شهر بسیاری از بیماریها و دیگر مشکلات را نیز به سوغات می‌آورند.

وی ضمن درخواست همراهی از شهروندان عنوان کرد : در شرایطی که نیازمند واقعی در شهرمان کم نداریم، لذا روا نیست این کمک‌ها در مسیری نادرستی با سو استفاده از احساسات و عواطف پاک شهروندان به جیب عده‌ای سودجو و کلاهبردار برود.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

معاون تحقیقات علوم پزشکی البرز: اعمال محدودیت بیشتر استان الزامی است

آیین باور – مراکز درمانی استان در شرایط سختی به سر می برند ، کادر …

آیین و باور ایرانی : جشن آبانگان ۱۰ آبان

… اینک آبها را میستائیم، آبهای فروچکیده و گردآمده و روان‌شده و خوب‌کـُنش  اهورائی را…(یسنا …

طرح آمران سلامت البرز برگزار شد

آیین باور_ بر اساس سخنان مقام معظم رهبری مدظله العالی، طرح آمران سلامت برای کاهش …

دیدگاهتان را بنویسید