خانه / آخرین نوشته / کشف بیش از ۲۷۷ کیلوگرم تریاک در یک عملیات مشترک پلیسی

کشف بیش از ۲۷۷ کیلوگرم تریاک در یک عملیات مشترک پلیسی

فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از ۲۷۷ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز و کرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “عباسعلی محمدیان ” در تشریح این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر مشخص شد، فردی مقدار قابل توجهی تریاک را از مرزهای شرقی کشور تهیه کرده و به وسیله یک دستگاه خودرو پژو۴۰۵ در حال انتقال آن به استان های مرکزی از جمله استان البرز است.

وی گفت: بلافاصله برای پیشگیری از تقسیم شدن مواد مخدر در استان های مسیر، موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران آن پلیس با هدایت لحظه به لحظه ماموران پلیس مبارز بامواد مخدر استان البرز به محور نصرت آباد-کرمان اعزام شدند و با رصد و پایش خودروهای عبوری در نهایت خودرو متهم را شناسایی و به تعقیب آن پرداختند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از مدتی تعقیب خودرو، متهم که متوجه حضور پلیس شده بود، اقدام به فرار کرد که طی یک عملیات تعقیب و گریز، خودرو از سوی ماموران متوقف شد.

سردار محمدیان خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو توقیفی ۲۷۷ کیلو و ۷۵۰ گرم تریاک که به صورت ماهرانه ای در کف خودرو جاساز شده بود، کشف و به همراه متهم به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان گفت: مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت اخبار و اطلاعات پلیسی شهروندان است

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

۴۰ زندانی بدهکار البرزی آزاد شدند

آیین باور- در اولین آئین بزرگداشت ۴۰ شهید منسوب به کارکنان زندان های استان البرز، …

فهرست مراکز درمان سرپایی کرونا در البرز

آیین باور – با توجه به آغاز فصل پاییز و شیوع بیماری کرونا و آنفولانزالیست …

پس از ۱۷ سال :۱۲۷ میلیارد تومان فاصله تا تکمیل “فاز اول” قطار شهری کرج

آیین باور – نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با تدابیری که اتخاذ شده …

دیدگاهتان را بنویسید