خانه / آخرین نوشته / مصرف برق بخش صنعتی استان بیش از ۴ درصد رشد داشته است

مصرف برق بخش صنعتی استان بیش از ۴ درصد رشد داشته است


در حاشیه بازدید سرزده استاندار البرز از شرکت توزیع نیروی برق استان البرز بهنام بیات مدیرعامل گفت: رشد مصرف برق بخش صنعتی در مدت مشابه نسبت به سال گذشته بیش از ۴ درصد رشد داشته که این نشان دهنده درک متقابل بین برق و مردم می باشد.
بهنام بیات مدیرعامل افزود: امسال رشد مصرف برق در بخش صنعتی در مدت مشابه نسبت به سال گذشته بیش از ۴ درصد رشد داشته که رشد کل مصرف بار استان ۱ درصد بوده است.
که این نشان می دهد مشترکین صنعتی بیشتر مصرف می کنند و مشترکین خانگی و تجاری کمتر یعنی درک متقابلی بین برق و مردم به وجود آمده که ما مدیریت مصرف کنیم که هر چه چرخه صنعت بیشتر بچرخد استان رو به صنعتی شدن و اشتغال زایی و حرکتهای نوین در کار و صنعت رخ می دهد و ما از مردم تشکر می کنیم .
بیات در ادامه اظهار کرد: سال گذشته کلنگ اولین پست ۴۰۰ کیلوولت استان البرز در باغستان زده شدو فاز اول آن در سال آینده افتتاح خواهد شد.
در ادامه عزیزاله شهبازی استاندار البرز تصریح کرد: توصیه می شود که مردم در بخشهای اداری، خانگی، تجاری در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند و در بخش صنعتی تا جائیکه به تولید آسیبی نرسد.
وی در ادامه افزود: در شرکت توزیع نیروی برق استان البرز از فن آوری های روز استفاده شده که در حال حاضر بیش از ۶۰ درصد کنتور های مصارف برق استان به عبارتی ۳۳ هزار مشترک تکفاز از راه دور قرائت می شود این نشان دهنده آن است که این شرکت از مرزهای دانش در استان البرز عبور کرده است.
وی در پایان از مردم فهیم استان به جهت صرفه جویی در مصرف آب و برق و همراهی آنها با صنعت تشکر کرد و گفت: بیش از ۴۶ درصد پست ۴۰۰ کیلوولت استان البرز در منطقه باغستان پیشرفت داشته است که با پیگیری های لازم این پست سال آینده افتتاح خواهد شد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

گام به گام با قانون(۱۲) : نکاتی درباره خرید اینترنتی

بهارداریان کارشناس ارشد حقوق خصوصیمدیر دپارتمان حقوقی جی۵ باتوجه به شرایط کنونی جامعه و ترجیح  …

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای کرج: از هدف گذاری ها دور شده ایم

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر کرج گفت: پروژه آبخیزداری و کنترل سیلاب حوزه آبریز …

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای کرج:مصوبه صدور پروانه ساختمانی زمین قولنامه ای ابطال شد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر کرج از ممنوعیت صدور …

دیدگاهتان را بنویسید