خانه / آخرین نوشته / شورای شهر کرج: نقش رسانه ها در انعکاس و پیگیری مشکلات شهر قابل تقدیر است

شورای شهر کرج: نقش رسانه ها در انعکاس و پیگیری مشکلات شهر قابل تقدیر است

نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر کرج به مناسبت هفته گرامیداشت مقام خبرنگار، مراتب قدردانی خود از زحمات اهالی رسانه در انعکاس واقعیت ها و همدلی با مسئولان در پیگیری و رفع مشکلات را اعلام کردند.

اکبر سلیم نژاد رئیس شورای اسلامی شهر کرج خبرنگاران و رسانه ها را یکی از ستون های اصلی مردم سالاری دینی خواند و گفت: «نماینده مردم» و «خبرنگار» در بسیاری از حوزه ها اهداف مشترکی اعم از شفافیت، نظارت و مطالبه گری را دنبال می کنند و به همین جهت، مدیریت شهری به اینکه در بین سایر نهادها حمایت بیشتری از اهالی رسانه و خبر دارد، افتخار می کند.

رحیم خستو نایب رئیس و رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات نیز به مناسبت روز خبرنگار نوشت: «روز خبرنگار یادآور یاد چشم های بیدار شهروندان و ناظران صاحبان قدرت و روشنگران راستی جامعه گرامی باد.» مهدی حاجی قاسمی دبیر اول و رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شهری نیز اظهار داشت: خبرنگاران قشری شریف و وجدان بیدار جامعه هستند، بدون فعالیت ها و روشنگری آنها مشکلات بیشتر و مسیر توسعه طولانی تر خواهد بود.

سارا دشت گرد دبیر دوم شورای اسلامی شهر تصریح کرد: «خبرنگار چشم و گوش جامعه است و در فضایی بی طرف اقدامات مسئولان را به گوش مردم می رساند و مطالبات و دغدغه ها و گلایه های مردم نیز را به اطلاع مردم می رساند، این رسالتی خطیر و مقدس است.» احد رسولی خزانه دار و رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده نیز خبرنگار را روشنگر راه و زبان گویای حقیقت برشمرد و ادامه داد: کار قلم جاری ساختن اندیشه در راه حقیقت جویی است.

عباس زارع رئیس کمیسیون تلفیق خاطر نشان کرد: خبرنگار وامدار هیچ جناح و گروهی نیست و متعلق به مردم و جامعه است، همه باید تلاش کنیم قداست این حرفه حفظ شود و به تحقق رسالت خطیر آن کمک کنیم، جامعه شفاف تر و عاری از مشکلات نویدبخش فردایی بهتر برای نسل های آینده است. فرج اله ایلیات رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی و املاک اذعان داشت: خبرنگاری رسالتی سخت و مسئولیت آور است و خبرنگار امانتدار و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است، همه باید قدردان زحمات و تلاش های فعالان این عرصه باشند.

محمد نبیونی رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های مردمی گفت: خبرنگاری حرفه ای است که نمی توان آن را در زمره مشاغل دانست بلکه هنر و ذوق خدمت به مردم است و خبرنگار با حضور در میدان حوادث و رویدادها بی طرفانه به حقیقت خدمت می کند و این کاری مقدس است. منصور وحیدی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تصریح کرد: به مقام شامخ شهیدان عرصه خبر و اطلاع رسانی ادای احترام می کنیم و امیدواریم که این عزیزان در زندگی و کار موفق بوده و مشمول توجهات الهی قرار گیرند.

محمدحسین خلیلی اردکانی رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری تصریح کرد: رویکرد ویژه دوره پنجم شورای شهر کرج شفافیت بود و خبرنگاران محترم در این راستا با مطالبه گری و انعکاس اخبار و گزارش ها، مسیر و بستر را برای تحقق اهداف آماده کردند که به سهم خود از این تلاشها تقدیر کرده و روز خبرنگار را به عزیزان تبریک می گویم. غدیر مهدوی رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی عنوان کرد: روز خبرنگار روز تقدیر از مشعل داران آگاهی است و این عزیزان برغم مشکلات معیشتی و دغدغه های شغلی اما همواره در خدمت انعکاس مشکلات جامعه هستند.

حسین محمدی رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت با بیان اینکه شورای شهر کرج قدردان زحمات اصحاب رسانه و خبر است، گفت: این عزیزان با حضور در جلسات و اطلاع رسانی سازنده از مصوبات و لوایح و تذکرات به رسالت شان عمل می کنند و قددردان زحمات و تلاش های این عزیزان هستیم. فریده بزنی رئیس کمیسیون خدمات شهری و ایمنی اظهار کرد: خبرنگاران در شرایطی که کشور درگیر کرونا بود، حضوری مجاهدانه در میدان اطلاع رسانی داشته و برغم تهدید سلامتی شان اما از عمل به رسالت مقدس شان شانه خالی نکردند، درود بر این تلاشگران بلندهمت.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

دهیار فرح آباد فردیس بازداشت شد

بازداشت دهیار و یکی از کارکنان دهیاری «فرخ آباد» فردیس به دلیل اتهامات مالی حسین …

سرپرست دانشگاه هشدار داد : فاز سوم کرونا در راه است

دکتر فتحی : کرونا نباید برای مردم یک امر عادی تلقی شود / کرونا همچنان …

اعضای بازداشتی شورای روستا و دهیاری محمودآباد کرج چه کسانی هستند؟

آیین باو ر- جواد یاوری معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج از بازداشت تعدادی از …

دیدگاهتان را بنویسید