???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / استاندار: تامین نیاز جمعیت مهاجر البرز، نیازمند امداد ملی است

استاندار: تامین نیاز جمعیت مهاجر البرز، نیازمند امداد ملی است

آیین باور -استاندار البرز از نیازمندی حمایت ملی در مدیریت کلان استان مهاجر زده البرز سخن گفت و رشد زیر ساخت ها و ارتقای جایگاه استان را نیازمند مدد ملی و نگاه ملی دانست.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: قدردان عنایت ویژه مجموعه دولت بویژه رییس جمهور محترم به مسائل و موضوعات استان البرز هستیم و امید است بتوانیم اسباب خیر و رضایتمندی مردم در این استان باشیم.

شهبازی در پویش هر هفته الف- ب- ایران، ساخت و ساز ها و ساز و کار ها مقارن با هفته دولت در استان البرز افتتاح همزمان ۲۲۳۰ پروژه توسعه ای شرکت توزیع نیروی برق سراسر کشور با حضور اردکانیان وزیر نیرو و عسگری و حدادی نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی که روز سه شنبه برگزار شد، افزود: حسن توجه وزیر محترم نیرو به استان البرز قابل تقدیر ویژه است.

وی ادامه داد: البرز، ایران کوچک است و قومیت های مختلف از سراسر کشور در این استان ساکن هستند و سالانه بیش از ۸۰ هزار نفر به جمعیت البرز اضافه می شود.

شهبازی گفت: این جمعیت بزرگ که عموما نیز به دلیل شرایط آب و هوایی و تنش های آبی، از سایر استان ها به البرز مهاجرت می کنند، نیازمند ارتقا سرانه ها و زیرساخت های لازم بویژه در حوزه تامین نیرو هستند.

وی افزود: اقدامات خوبی در راستای تامین نیرو در البرز صورت گرفته و سال گذشته با حضور وزیر محترم نیرو عملیات اجرایی اولین پست برق ۴۰۰ کیلوولت البرز آغاز شد و مشابه این پست نیز در زکی آباد مد نظر است که انتظار می رود همانند گذشته از سوی وزارت نیرو مساعدت لازم صورت گیرد.

استاندار البرز اضافه کرد: برای تخصیص آب و پساب و ساماندهی فاضلاب شهرستان های فردیس، نظرآباد، ساوجبلاغ و طالقان نیز نیازمند عنایت ویژه هستیم.

وی گفت: رینگ شبکه آبرسانی استان البرز نیز در دستور کار قرار دارد و مطالعات آن صورت گرفته که این امر نیز به توجه ویژه وزارت نیرو نیاز دارد.

شهبازی افزود: با تصفیه خانه ای که عملیات اجرایی آن امروز آغاز شد، ۵۰۰ لیتر بر ثانیه آب را تصفیه می کند از این رو زیرساخت ها برای افزایش حق آبه البرز از محل سدهای مستقر در استان فراهم می شود.

وی عنوان کرد: مصرف برق صنعتی و تجاری در البرز بالا رفته و این بدان معناست که تولید و صنعت در این استان رونق گرفته و رو به افزایش است.

استاندار البرز گفت: با اعمال محدودیت در واحد‌های اداری پر مصرف در حوزه برق، موفق به صرفه جویی ۱۲ درصدی در مصرف برق شدیم.

وی افزود: امروز نیز بمناسبت هفته دولت پویش الف_ ب_ ایران همزمان در سراسر کشور از استان البرز به صورت ویدئو کنفرانس با پروژه هایی با اعتبار بیش از ۳ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان برگزار شد و این پروژه‌ها در البرز به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است.

شهبازی گفت: بمناسبت هفته دولت در البرز ۳۰۹ پروژه که ۲۴۶ پروژه در بخش دولتی و ۶۳ پروژه در بخش خصوصی پیش بینی شده که با اعتباری حدود ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسند که در مقایسه با سال گذشته شاهد رشد ۸۵ درصدی اعتبارات بودیم.

وی افزود: قدردان عنایت ویژه مجموعه دولت بویژه رییس جمهور محترم به مسائل و موضوعات استان البرز هستیم و امید است بتوانیم اسباب خیر و رضایتمندی مردم در این استان باشیم.

استاندار البرز گفت: در البرز با همراهی مجموعه مسئولان از جمله نمایندگان محترم مردم استان در مجلس شورای اسلامی به فهم مشترکی از مسائل البرز رسیده ایم و در راستای رسیدگی به آنها اقدام می کنیم.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

پیام های آموزشی در خصوص واکسن کرونا ویژه افراد بالای 70 سال

آیین باور- تزریق واکسن باعث می شود سیستم ایمنی بدن در صورت ورود عامل عفونی …

باورهای غلط و حقایق درباره واکسن های کووید 19

یکی از عللی که برخی از افراد را در واکسن زدن دچار تردید می نماید …

عرصه و حریم تپه باستانی عرب‌آباد ساوجبلاغ، آزاد شد

آیین باور_ فرمانده یگان‌حفاظت میراث‌فرهنگی البرز از آزاد‌سازی عرصه و حریم تپه باستانی عرب‌آباد قوهه …

پاسخی بگذارید