???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / حکومت خود مختار رانندگان تاکسی / این داستان سه راه گوهر دشت

حکومت خود مختار رانندگان تاکسی / این داستان سه راه گوهر دشت


یادداشت آیین باور / معضل تاکسی رانی در شهر کرج به یکی و دوتا مشکل ختم نمی شود، از نبود پول خرد و گرد نبودن کرایه و معضلات روز کرونایی مثل نداشتن ماسک و جداکننده صندلی و بقیه ماجرا که به هرحال، آن کسی که مجبور است، مسافر است و گردنش از مو باریکتر و سوار می شود و در دل بر هنر مدیریت کنندگان تاکسیرانی صلوات می فرستد..
اما اینکه در یک ایستگاه با مقصد مشخص چندین سلیقه اعمال شود و مقصد و مسیر مسافر به دلخواه و تشخیص راننده حکم شود زور است .بماند که کلا مدیران ترافیک کرج خودشان هم در تراقیک مشکلات گیر کرده اند و نمی دانند با این شهر گره خورده که شورای قبل هم تیر خلاص بسیاری بر آن زد چه کنند؟
مثلا تاکسی های سه راه گوهردشت که هیچ نظم ایستگاهی ندارند .بماند که یک پل کج و کوله که چند بار مسیرش عوض و شد و سه راهی که چون مرد هزار چهره بارها رخ عوض کرد آن جا را به قیف زشت ورودی رجایی شهر یا گوهر دشت خودمان تبدیل کرده است

اگر دربست بخواهی تا سیزدهم گوهردشت بروی دو برابر آژانس و اسنپ و تپسی طلب می کنند .یا اینکه برخی فقط تا فلکه می روند آنهم از هر کوچه و خیابانی که بخواهند. یا فقط سیزدهم ،بازم از هر مسیر و پس کوچه که بخواهند و این دیگر خیلی زیادی زور است . مسافران باید برای خرید منزل از تاکسی داران نظرسنجی کنند و چون از فلان خیابان که مسیر خطی ایشان است به دلیل ترافیک حتی در سرما و گرما و شب و روز رد نمی شوند شما اگر پای پیاده رفتن ندارند، منزل عوض کنند .

یکسری از پنجم به بالا، یکسری از هشتم به بالا، یکسری هم مستقیم می روند . مسافر هم محکوم به پذیرش قانون من درآوردی بی نظارتی است که عرف شده است .

اعتراض شما برابر با توهین است و شنیدن این جمله بی قانون که “ماشین شخصی خودم است و نمی روم “. باید پرسید آیا مدیران محترم تاکسیرانی کرج از تاکسی های گردشی در خط استفاده می کنند که چنین خودخواهانه و خود مختار با مسافر صحبت می کنند یا عملا فقر و ضعف نظارت مارابه این روز انداخته است؟

خدا به داد مسافران برسد . کم کم به روز های سرد پاییز و بارندگی نزدیک می شویم ناز کردن و دربست از تاکسی ها و نیاز از ما.
حالا مجسم کنید به دلیل رعایت بهداشت فردی در سوز و سرما پنجره های ماشین هم باید باز بماند تا ویروس را به یکدیگر انتقال ندهیم. وگرنه بازهم نیاز ما و ناز تاکسی داران خود مختار.
فریبا کلاهی / مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

باورهای غلط و حقایق درباره واکسن های کووید 19

یکی از عللی که برخی از افراد را در واکسن زدن دچار تردید می نماید …

عرصه و حریم تپه باستانی عرب‌آباد ساوجبلاغ، آزاد شد

آیین باور_ فرمانده یگان‌حفاظت میراث‌فرهنگی البرز از آزاد‌سازی عرصه و حریم تپه باستانی عرب‌آباد قوهه …

SARMs Reviews

Ligandrol should preferably créate outcomes absolutely love that regarding anabolic steroid drugs.

پاسخی بگذارید