خانه / آخرین نوشته / ۸۲ پروژه دولتی و خصوصی ره آورد هفته دولت در ساوجبلاغ/رشد ۸۵ درصدی اعتبارات استان

۸۲ پروژه دولتی و خصوصی ره آورد هفته دولت در ساوجبلاغ/رشد ۸۵ درصدی اعتبارات استان

همزمان با هفته دولت ۸۲ پروژه دولتی و خصوصی در ساوجبلاغ با حضور استاندار البرز به بهره برداری رسید.
در این مراسم که روز پنجشنبه با حضور شهبازی استاندار البرز در پنجمین روز از هفته دولت برگزار شد، ۸۲ پروژه با اعتباری حدود هزار و ۲۴ میلیارد تومان افتتاح شد.
بواسطه بهره برداری از این پروژه ها که ۷۶ مورد آن مربوط به بخش دولتی و ۶ مورد آن در بخش خصوصی است، ۴۳۹ نفر مشغول به کار شدند.
امروز پس از گلباران گلزار شهدا، افتتاح ساختمان اداری شرکت گاز کوهسار و گازرسانی به روستاهای سیباندره و سیرود، بهره برداری از طرح تقویت شبکه پست برق ۶۳ کیلووات مهستان، افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه شهرجدید هشتگرد و افتاح گلخانه تولید توت فرنگی در ساوجبلاغ با حضور استاندار البرز صورت گرفت.

نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه روحیه و انگیزه تلاش برای آبادانی و پیشرفت کشور در البرز موج می زند، گفت: امید است با تداوم و استمرار اتحاد، انسجام و همدلی حاکم بین مسئولان استان همچنان شاهد پیشرفت و آبادانی جای جای استان و کسب رضایتمندی مردم باشیم.

وی ادامه داد: ۳۰۹ پروژه در البرز با اعتباری بیش از ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان که این اعتبارات نسبت به سال گذشته با رشد ۸۵ درصدی مواجه بود.
شهبازی گفت: در شهرستان تاثیرگذار و مولد ساوجبلاغ ۸۲ پروژه با اعتباری حدود ۳۰۰ میلیارد تومان با اشتغال برای بیش از ۲۴۰ نفر به بهره برداری رسید.
وی با بیان اینکه روحیه و انگیزه تلاش برای آبادانی و پیشرفت کشور در البرز موج می زند، افزود: امید است با تداوم و استمرار اتحاد، انسجام و همدلی حاکم بین مسئولان استان همچنان شاهد پیشرفت و آبادانی جای جای استان و کسب رضایتمندی مردم باشیم.
استاندار البرز اضافه کرد: برای تامین و تقویت زیرساخت های استان بویژه در حوزه انرژی آب، برق و گاز توفیقات ارزشمندی حاصل شده و اکنون شاهد نتایج پیگیری ها هستیم.
وی گفت: هفته جاری دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو به البرز سفر کردند و ۲۰ میلیون متر مکعب آب از سد طالقان به البرزتخصیص یافت که نتیجه هم افزایی بین نماینده عالی دولت در استان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی بود.
شهبازی افزود: بزرگترین پروژه گاز کشور با عنوان انتقال گاز از بویین زهرا به کرج است که تامین گاز خانگی، صنعتی و کشاورزی این استان را تا ۵۰ سال آینده تضمین می کند.
وی عنوان کرد: سال گذشته با حضور وزیر محترم نیرو عملیات اجرایی اولین پست برق ۴۰۰ کیلوولت استان آغاز شد و امسال شاهد پیشرفت ۴۵ درصدی آن با اعتباری حدود هزار میلیارد تومان هستیم.
استاندار البرز گفت: در سفر وزیر محترم نیرو درخواست کردیم که در خصوص آغاز عملیات اجرایی پست ۴۰۰ کیلوولت زکی آباد نیز با نگاه ویژه ای دنبال شود.
وی افزود: امسال مصارف برق صنعتی ۱۱ درصد افزایش یافته و این رقم در تجاری ۸ درصد و در خانگی ۲ درصد بوده و حاکی از رشد تولید و صنعت در سال جهش تولید البرز می باشد.
شهبازی گفت: صادرات در ۵ ماهه اول سال ۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۳۸ درصد رشد داشته است.
وی افزود: نگاه ویژه ملی به البرز معطوف شده و امید است در سایه این همدلی ها بتوانیم برای ایران کوچک و کسب رضایتمندی مردم گام های بیشتری برداریم.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما منتشر شد

آیین باور – کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما در قالب Epub3 منشر شد بخش …

اعمال محدودیت ها در البرز یک هفته دیگر تمدید شد

آیین باور_ کلانشهر کرج در زمره ۴۳ شهر دارای وضعیت حاد و قرمز شیوع کرونا …

اراضی چمن مهرشهر مصوبه گردشگری گرفت

آیین باور_خزانه دار و رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر …

دیدگاهتان را بنویسید