خانه / آخرین نوشته / تدارکات شعب اخذ رای فعال شد: پیش بینی ۳۵۰۰۰ ماسک؛ خودکار شخصی فراموش نشود

تدارکات شعب اخذ رای فعال شد: پیش بینی ۳۵۰۰۰ ماسک؛ خودکار شخصی فراموش نشود

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد از پیش بینی و توزیع ۳۵ هزار ماسک در شعب اخذ رأی خبر داد و تأکید کرد: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، الزام درج اثرانگشت با استامپ در شعب اخذ رأی برداشته شده است و لذا عوامل اجرایی و رأی دهندگان با خودکار شخصی در شعب اخذ رأی آراء خود را ثبت و به صندوق واریز کنند. 

« ثبت رأی با خودکار شخصی»، این جمله تأکیدی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد، در روزهای منتهی به برگزاری مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شرایط کرونایی است.

 تنها ۶ روز تا برگزاری مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد باقی مانده است. نیروهای صف و ستاد در فرمانداری ویژه شهرستان کرج در حالت آماده باش قرار دارند تا دومین مرحله از این مانور سیاسی را برگزار کنند.

غفور قاسمپور معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج که خود فرماندار مرکز سه حوزه انتخابیه مذکور است، تا پاسی از ساعات پایانی روز در جمع روسای کمیته های اجرایی ستاد انتخابات در ساختمان ۵ طبقه فرمانداری کرج، ضمن آسیب شناسی روند برگزاری مرحله اول انتخابات مجلس به تشریح و تبیین بایدها و نبایدهای انتخاباتی پرداخت و  بسترهای برگزاری هر چه مناسب تر این رزمایش انتخاباتی را در شرایطی که کرونا دستور العمل های بهداشتی را نیز بعنوان چارچوب های اصلی در فرایند اجرا، فرا روی مجریان امر قرار داده است؛ از دوباره مرور کرد.

قاسمپور در جمع روسای کمیته های هفتگانه ستاد انتخابات شهرستان کرج، برگزاری این انتخابات با ترکیبی از نیروهای ارزشی، توانمند و شریف در این نهاد حاکمیتی را نقطه قوت ارزیابی کرد و گفت: تمام تلاش ما برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم و بی حاشیه است.

فرماندار  مرکز حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد همچنین با تأکید بر رعایت دستور العمل های بهداشتی در کلیه مراحل برگزاری انتخابات،  از پیش بینی ۳۵ هزار ماسک برای توزیع در شعب اخذ رأی خبر داد و گفت: ترکیبی از نیروهای جوان و کارآزموده در میدان اجرای کار حضور دارند و با تمهیداتی که اندیشیده شده است بدون هیچ دغدغه ای مردم پای صندوق های اخذ رأی حاضر می شوند.

وی همچنین با اشاره به برداشته شدن الزام ثبت اثر انگشت در این مرحله از انتخابات نیز تأکید کرد که کلیه عوامل اجرایی و رأی دهندگان با خودکار شخصی در شعب اخذ رأی آراء خود را ثبت کنند.

در این جلسه روسای کمیته های هفتگانه ستاد انتخابات آخرین اقدامات خود را به فرماندار قاسمپور گزارش دادند.

مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۱ شهریورماه در سه حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد برای راهیابی سومین نماینده از استان البرز به ساختمان بهارستان برگزار خواهد شد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما منتشر شد

آیین باور – کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما در قالب Epub3 منشر شد بخش …

اعمال محدودیت ها در البرز یک هفته دیگر تمدید شد

آیین باور_ کلانشهر کرج در زمره ۴۳ شهر دارای وضعیت حاد و قرمز شیوع کرونا …

اراضی چمن مهرشهر مصوبه گردشگری گرفت

آیین باور_خزانه دار و رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر …

دیدگاهتان را بنویسید