خانه / آخرین نوشته / استاندار البرز خبر داد: ۹۰۸ شعبه با پروتوکل های بهداشتی آماه اخذ رای

استاندار البرز خبر داد: ۹۰۸ شعبه با پروتوکل های بهداشتی آماه اخذ رای

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه ما حافظ آرامش و امنیت مردم هستیم، گفت: باید بدون موضع گیری و با اهتمام ویژه ای پای کار باشیم تا مردم و کاندیداها هیچ گونه دغدغه خاطری برای شرکت در این رویداد نداشته باشند.
شهبازی در بیستمین جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور رییس شورای نظارت انتخابات روز یکشنبه برگزار شد، با قدردانی از دست اندر کاران برگزاری انتخابات که در شرایط شیوع کرونا از برنامه های ستاد عقب نماندند، افزود: اکنون به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت البرز یک نماینده درمجلس شورای اسلامی وجود دارد.

وی افزود: اکنون در شرایط شیوع کرونا قدری امور با دشواری پیش می رود چراکه خانواده ها به حق از حضور در مجامع پرهیز می کنند و باید تدابیری داشته باشیم که تمامی پروتکل های بهداشتی برای اطمینان خاطر مردم و برگزار کنندگان انتخابات رعایت شود.

شهبازی با اشاره به اینکه ما حافظ آرامش و امنیت مردم هستیم، ادامه داد: باید بدون موضع گیری و با اهتمام ویژه ای پای کار باشیم تا مردم و کاندیداها هیچ گونه دغدغه خاطری برای شرکت در این رویداد نداشته باشند.
وی گفت: باید با تمام توان درصدد تبلیغ و اطلاع رسانی در خصوص ضرورت مشارکت مردم در انتخابات باشیم و در این راستا تمامی دستگاه های اجرایی، شهرداری ها، فرمانداری ها و… مسئول هستند.
استاندار البرز افزود: تخریب هایی که اخیرا در فضای مجازی صورت گرفته در شان مردم ایران اسلامی نیست و به طور قطع مورد پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: باید اقلام ضدعفونی کننده و ماسک در جریان برگزاری انتخابات تامین شود.
استاندار البرز گفت: ۹۰۸ شعبه اخذ رای در ۳ شهرستان کرج، فردیس و اشتهارد پیش بینی شده و به طور قطع نظارت کامل بر روی آنها صورت می گیرد. ۷۰۴ شعبه در کرج، ۱۵۶ شعبه در فردیس و ۴۸ شعبه در اشتهارد است.
وی گفت: ۹۰۸ شعبه دریافت رای شامل ۸۴۸ شعبه شهری، ۶۰ شعبه روستایی و ۳۹ شعبه نیز سیار است.

شهبازی گفت: آقای نورالهی رییس هیات نظارت بر انتخابات استان، برادری همراه، صبور و قانونمدار است که این روحیه، تاثیر بسزایی در برگزاری انتخابات دارد.
رییس هیات نظارت بر انتخابات استان نیز در این نشست با قدردانی از حسن تعامل استاندار البرز جهت برگزاری این جلسه، گفت: در موضوع تبلیغات طبق مصوبه ستاد ملی کرونا و قانون برای جلوگیری از شیوع مقرر شد که تبلیغات در فضای مجازی و از طریق صدا و سیما صورت گیرد.
نورالهی افزود: قوانین به هر دو کاندیدا ابلاغ شده است و چارچوب ها مشخص است.
وی ادامه داد: از کاندیداها انتظار می رود در این فضایی که مهیا شده صرفا برای معرفی خود بهره برداری کنند و از تخریب خودداری کنند.
نورالهی گفت: قطعا تخریب هایی که در چند روز اخیر در فضای مجازی منتشر شده بعید است که از سوی کاندیداهای محترم باشد.
وی افزود: فضا رصد می شود و به طور قطع با متخلفان برخورد قانونی صورت می گیرد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما منتشر شد

آیین باور – کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما در قالب Epub3 منشر شد بخش …

اعمال محدودیت ها در البرز یک هفته دیگر تمدید شد

آیین باور_ کلانشهر کرج در زمره ۴۳ شهر دارای وضعیت حاد و قرمز شیوع کرونا …

اراضی چمن مهرشهر مصوبه گردشگری گرفت

آیین باور_خزانه دار و رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر …

دیدگاهتان را بنویسید