خانه / آخرین نوشته / رویای باستی هیلز هلجرد کابوس شد

رویای باستی هیلز هلجرد کابوس شد

آیین باور – در راستای حفظ قانون منع تغییر کاربری اراضی در ساوجبلاغ، چندین بنا و ویلای غیرمجاز در منطقه «هلجرد» با حضور نماینده دادستان کرج تخریب شد. متاسفانه طی سالهای اخیر با استقبال تهرانی ها و شهرستانی های پولدار! باغ های استان البرز به ویلاهای نه چندان مهندسی ساز و تنها با ظاهر فریبنده تبدیل شدند.

در برخی روستاها قیمت ویلا و زمین به صورت نامتعارف با منطق گران قیمت کرج برابری کرده و به گفته فروشندگان املاک کرونا نیز به این مسئله دامن زده است و بی قیمت یا به هر قیمت معامله می شود .

محمد آقایاری معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: در راستای سیاست‌های کلان قوه قضائیه برای مقابله با تغییر کاربری اراضی زراعی چندین ویلا و بنای غیرمجاز در منطقه هلجرد کرج تخریب و به وضعیت سابق اعاده شد.

وی که به عنوان نماینده دادستان در این عملیات حضور داشت با تاکید بر عزم جدی دادستانی کرج برای مقابله با تغییر کاربری های غیرمجاز متذکر شد: دستگاه قضایی استان از طرق متعدد از جمله بستر سایت دادگستری اعلام آمادگی کرده هرگونه گزارشات مردمی در زمینه تغییر کاربری‌های غیرمجاز را دریافت کند تا دادستانی به عنوان مدعی العموم ورود کنند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

سرپرست دانشگاه هشدار داد : فاز سوم کرونا در راه است

دکتر فتحی : کرونا نباید برای مردم یک امر عادی تلقی شود / کرونا همچنان …

اعضای بازداشتی شورای روستا و دهیاری محمودآباد کرج چه کسانی هستند؟

آیین باو ر- جواد یاوری معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج از بازداشت تعدادی از …

مردم می گویند درختان را قطع نکنید/نماینده شورا می گوید اعتراض هدفدار است !

مهدی حاجی قاسمی:شهردار کرج پیوست ها و شرایط احداث زیرگذر جمهوری را به اطلاع مردم …

دیدگاهتان را بنویسید