خانه / آخرین نوشته / تفاهم نامه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی امضا شد
PHP Uploader - By Phenix-TN & Mr.Anderson
Linux avash.dnswebhost.com 3.10.0-962.3.2.lve1.5.24.8.el7.x86_64 #1 SMP Fri Jan 4 06:55:54 EST 2019 x86_64
okokok/home2/omideban/public_html/_aeinbavarokokok

تفاهم نامه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری فی مابین شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی و سازمان تعاون روستایی استان البرز در راستای عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و دامی امضا شد .

در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در سال “جهش تولید” و حمایت از توان داخلی و همچنین تاکید مقام عالی وزارت در خصوص عرضه مستقیم محصولات کشاورزی،دامی،طیور ،آبزیان جلسه بررسی توانمندی های استان برگزار شد .

این نشست با رویکرد حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان و ضرورت توسعه همه جانبه و بهره مندی از ظرفیت های موجود صورت گرفت . همچنین جلسه ای با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز ، مدیر تعاون روستایی استان البرز، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ایران ، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره تشکلهای تحت پوشش تعاون روستایی ، در خصوص واگذاری حق بهره برداری تعدادی از انبارها، ساختمان و زمین شرکت مادر تخصصی به تشکلهای تعاونی روستایی برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزی ، در محل سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی استان البرز برگزار و پس از تبادل نظر تفاهم نامه ای فی مابین تعاون روستایی استان البرز و شرکت مادر تخصصی منعقد گردید.

اهداف این تفاهم نامه کم کردن فاصله سفره تا مزرعه ، کاهش هزینه های زنجیره تولید تا مصرف،بهبود معشیت و حمایت توام از مصرف کنندگان و تولید کنندگان بخش کشاورزی ، از طریق عرضه و فروش مستقیم محصولات کشاورزی بوده که طی تفاهم با انعقاد قرارداد و واگذاری اماکن مجموعه مذکور به تشکلهای بخش کشاورزی معرفی شده از سوی سازمان تعاون روستایی استان البرز جهت ایجاد و احداث بارانداز و بازار عرضه مستقیم و به مدت ۵ سال اجرایی خواهد شد .

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

تیشه به هویت شهر

خبرها حکایت از آن دارد که در حین تعریض خیابان جمهوری تصمیم بر قطع درختان گرفته شده و باغی که به جهت موقعیت، افراد استفاده کننده از فضای آن به خصوص در فصول مناسب زیاد است. باغی که قریب به چندین سال هویت زیبایی به شهر داده و با درختان قدیم و جدید حکایت از سرزندگی و گذشت زمان دارد.

گام به گام باقانون (۱۶): رای وحکم چیست؟

آیین باور – اخیرا درخواست های زیادی از شهرواندان داشته ایم که پرونده های درحال …

آمار ابتلای پرستاران البرز هولناک است : روزی ۲۰ پرستار از چرخه درمان خارج می شوند

آیین باور – در شرایطی که روزانه ۲۰ پرستار به کووید ۱۹ مبتلا و از …

دیدگاهتان را بنویسید