خانه / آخرین نوشته / ۴۰ زندانی بدهکار البرزی آزاد شدند
PHP Uploader - By Phenix-TN & Mr.Anderson
Linux avash.dnswebhost.com 3.10.0-962.3.2.lve1.5.24.8.el7.x86_64 #1 SMP Fri Jan 4 06:55:54 EST 2019 x86_64
okokok/home2/omideban/public_html/_aeinbavarokokok

۴۰ زندانی بدهکار البرزی آزاد شدند

آیین باور- در اولین آئین بزرگداشت ۴۰ شهید منسوب به کارکنان زندان های استان البرز، ۴۰ زندانی بدهکار آزاد شدند .

در چهلمین سال بزرگداشت هفته دفاع مقدس، با همت اداره کل زندان های استان، ستاد دیه، مرکز نیکوکاری و خیرین خیر اندیش، ۴۰ زندانی بدهکار مالی با بدهی بیش از ۱۲ میلیارد تومان از زندان آزاد شدند.

در این مراسم که با حضور آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان، مدیر کل زندان های استان البرز، حجت الاسلام ایمانی امام جمعه شهرستان فردیس، سردار حسینی جانشین فرمانده انتظامی استان، رستمیان مدیر کل بنیاد شهید استان، سرهنگ برفر فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان های کشور، سید ناصر حسینی رزمنده، آزاده، جانباز و نویسنده حوزه ادبیات دفاع مقدس و حضور پر شور کارکنان اداره کل زندان های استان البرز و جمعی از زندانیان در زندان فردیس برگزار شد و ضمن تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران این اداره کل، مراسم آزادسازی ۴۰ زندانی بدهکاری مالی نیز برگزار گردید.

اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان های استان البرز با بیان خبر فوق گفت: این مراسم با نیت هر شهید یک آزادی برگزار گردیده و به بیان دیگر در چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و اولین یادواره ۴۰ شهید منسوب به کارکنان این اداره کل، ۴۰ زندانی بدهکار مالی به آغوش خانواده خود بازگشتند و در این امر باید از خیرین که همواره حامی مددجویان بوده اند و کارکنان ستاد دیه، مرکز نیکوکاری و همکاران سخت کوش و پر تلاش زندان های استان تقدیر و تشکر نمود که با همت خود شرایط آزادی را برای این مددجویان فراهم نمودند.

 مدیرکل زندان های استان گفت: با دعوت از شکات و مداخله کمیته های صلح و سازش و شورای حل اختلاف مستقر در زندان ها بخش عمده ای از طلب، تخفیف و رضایت اخذ و نهایتاً با پرداخت مبلغ ۷۶۰ میلیون تومان تعداد ۳۸زندانی مرد و ۲ زندانی زن از زندان آزاد شدند.جمیاری افزود: ما همواره به شهدا مدیونیم و در این مراسم نیز از روح پاک شهدا جهت موفقیت در امور مدد گرفتیم تا بتوانیم به اهداف والای سازمانی و به تبع آن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحقق ببخشیم.

عضو شورای قضایی استان افزود: تعریف زندان در زمان طاغوت سیاهچال و دهلیزی بود که آزادی خواهان و آزادگان را به غل و زنجیر می بستند و از کوچکترین حقوق انسانی بی بهره بودند، اما با طلوع فجر انقلاب این تعریف تغییر کرده و همه ارگان ها و نهاد ها رنگ و بوی الهی به خود گرفته و سازمان زندان ها هم از حالت خشونت و شکنجه گری تغییر ماهوی و شکلی داده است و افتخار سازمان زندانها این شده که شعارش متبرک و مزین به آیه ۳۲ سوره مبارکه مائده است که می فرماید: ” وَمَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا” و در حال حاضر زندانی و زندانبان با مشارکت هم برنامه های ملی و مذهبی را با کمک یکدیگر برگزار می کنند.

در این مراسم سید ناصر حسینی رزمنده، جانباز و آزاده سر افراز و نویسنده کتاب ماندگار “پایی که جا ماند” با بیان خاطراتی از دوران اسارت و ۸ سال دفاع مقدس بر معنویت برنامه افزود.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

تیشه به هویت شهر

خبرها حکایت از آن دارد که در حین تعریض خیابان جمهوری تصمیم بر قطع درختان گرفته شده و باغی که به جهت موقعیت، افراد استفاده کننده از فضای آن به خصوص در فصول مناسب زیاد است. باغی که قریب به چندین سال هویت زیبایی به شهر داده و با درختان قدیم و جدید حکایت از سرزندگی و گذشت زمان دارد.

گام به گام باقانون (۱۶): رای وحکم چیست؟

آیین باور – اخیرا درخواست های زیادی از شهرواندان داشته ایم که پرونده های درحال …

آمار ابتلای پرستاران البرز هولناک است : روزی ۲۰ پرستار از چرخه درمان خارج می شوند

آیین باور – در شرایطی که روزانه ۲۰ پرستار به کووید ۱۹ مبتلا و از …

دیدگاهتان را بنویسید