خانه / آخرین نوشته / نایب رئیس شورای شهر: از ابتدا با حذف میدان جمهوری مخالف بودم

نایب رئیس شورای شهر: از ابتدا با حذف میدان جمهوری مخالف بودم

نایب رئیس شورای شهر کرج گفت: بنده از ابتدا با تبدیل میدان جمهوری به تقاطع غیرهمسطح مخالف بوده ام.

وی در خصوص محتوای لایحه شهرداری کرج به صحن شورای شهر گفت: شهرداری کرج در مورخ۹۸/۸/۱ لایحه ای به شورا ارائه می نماید مبنی بر اینکه ردیف بودجه تقاطع جمهوری به دلیل حفظ ارزش زمین های شهرداری مجاور این میدان، از اولویت خارج شود و به سالهای آتی موکول گردد.

نایب رئیس شورای شهر کرج افزود: کمیسیون عمران پیشنهاد پایداری ردیف بودجه و انتقال آن به میدان دانشگاه را ارائه می نماید و در جلسه ۱۷۵ رسمی شورا، اکثریت اعضا با این پیشنهاد مخالفت می‌کنند.

خستو گفت: همانطور که در صوت جلسه شورا و متن ابلاغ به شهردار ثبت و ضبط شده است، مقرر می گردد لایحه شهرداری با اصلاحات و در نظر گرفتن تمامی ابعاد زیست محیطی، فرهنگی، فنی و اجرایی و هزینه های مورد نیاز، در کنار تاثیرات آن بر اراضی مجاور به شورا ارائه گردد.

وی گفت: بنده از ابتدا به دلایلی که بارها به آنها اشاره کردم، با از بین بردن میادین شهر و نگاه تکنیک زده مدیران به شهر مخالف بوده ام و خوشحالم که رأی گیری علنی صحن شورا، همه ما را در معرض دید و قضاوت عموم مردم قرار میدهد.

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای شهر کرج در پایان نیز گفت: مواضع اخیر بنده در خصوص مسئله فوق دفاع از جایگاه شورا و منافع شهروندان است وگرنه می توان سکوت کرد و معتقدم نباید منافع شهروندان را تا سطح حقیر منافع فردی، کاهش دهیم. چه بسا شهامت تصمیم گیری و حتی پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایان باشد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

تسریع در تکمیل چرمشهر آبیک مورد تاکید رییس جمهور است

آیین باور_نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: روند تکمیل پروژه کمربند شمالی کرج و …

آب بان ماه ایزد دانایی

نوعی ستایش ایزد دانا و طبیعت به شمار می آید. ماه آبان و آب و آبادانی نیز این رسم بی نصیب نمانده است . جشن این ماه آبانگان است .

فقدان فریدون مشیری ۲۰ ساله شد

فریدون مُشیری (۳۰ شهریور ۱۳۰۵ – ۳ آبان ۱۳۷۹) شاعر معاصر ایرانی بود.مشیری سال‌ها از بیماری رنج می‌برد و در …

دیدگاهتان را بنویسید