خانه / آخرین نوشته / تکلیف پروژه بلوار جمهوری ۲۰ روزه مشخص می شود

تکلیف پروژه بلوار جمهوری ۲۰ روزه مشخص می شود

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای شهر نظرات خود را طی ۲۰ روز آینده درباره پروژه زیرگذر جمهوری جمع‌بندی و ابلاغ می‌کند.

آیین باور – اینکه چرا قبل از طراحی و نقشه برداری و هزینه کرد برای امور پیش کارگاهی و تعیین پیمانکار و غیره، شورای شهر به این فکر نیفتاده و بدون مطالعه قبول کرده و اجازه انجام کار به شهرداری داده، هنوز مورد پرسش است. و اینکه طی ۲۰ روز چه طور می شود طرح جدید داد و نقشه جدید را مطالعه کرد و محل تاسیسات زیر زمینی را مشخص نمود و جهت نقشه را دگرگون کرد لابد از معجزات شهراری و شوراست و در نهایت اگر بازهم به قطع درختان منجر شود می گویند تلاش کردیم و نشد!

اکبر سلیم‌نژاد در نطق پیش از دستور دویست و شانزدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار کرد: در خصوص زیرگذر جمهوری داشتیم و به شهردار کرج پیشنهاد دادیم، ۲۰ روز به مهندسان و کارگران این پروژه مرخصی دهد تا منتقدین، مشاورین، معاونین و معاونین ترافیک هرکدام طرح‌هایشان را در این زمینه ارائه دهند.

وی با بیان اینکه درباره پروژه زیرگذر جمهوری بهترین تصمیم باید اتخاذ شود، تصریح کرد: همچنین سازمان‌های مردم‌نهاد و طرفداران محیط‌زیست می‌توانند طرح‌ها و برنامه‌هایشان را در این زمینه ارائه دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه ظرف مدت ۲۰ روز اعضای شورای شهر نظرات خود را ارائه دهند، گفت: درباره مسائل فنی، شرقی و غربی بودن پروژه و هرگونه ایرادی که وجود دارد باید با سعه صدر تصمیم‌گیری شود.

وی ادامه داد: به شهردار کرج پیشنهاد می‌کنیم با رعایت مقررات و قانونمندی ۲۰ روز در این باره تصمیم‌گیری و طرح‌ها ارائه شود تا در کمیسیون ماده ۷ مصوبه‌ای جمع‌بندی نهایی برسیم مبنی به اینکه یا این پروژه منتفی یا پذیرفته شود.

سلیم‌نژاد با بیان اینکه شهردار طرح تفضیلی را ارائه دهد چراکه این طرح نیاز به کمیسیون ماده ۵ و طرح ترافیکی ندارد، متذکر شد: اگر انتقاد و پیشنهادی از سوی مردم است ابتدا شهردار کرج باید با آغوش باز بپذیرند و شورا نیز با جمع‌بندی در این زمینه به نتیجه برسد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

بهره برداری از ظرفیت های طبیعی استان حق عموم است

آیین باور_نماینده عالی دولت در استان البرز در جریان ارائه مدل مفهومی تعارضات حوضه آبریز …

مدیریت شهری متناسب با نظر مردم و شورا روند اجرای پروژه میدان جمهوری را تغییر دهد

رحیم خستو سخنگوی شوبای اسلامی کلانشهر کرج گفت مدیریت شهری متناسب با نظر مردم و …

افزایش ۵ برابری آمار فوت و ابتلای کرونا در البرز

آیین باور_ اطلاعیه شماره (۲) کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا استان البرزدر …

دیدگاهتان را بنویسید