خانه / آخرین نوشته / آغاز ثبت نام پرداخت تسهیلات ویژه هنرمندان در سامانه تحفه

آغاز ثبت نام پرداخت تسهیلات ویژه هنرمندان در سامانه تحفه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرزاز آغاز ثبت نام پرداخت تسهیلات ویژه برای حمایت از کسب و کارهای فرهنگی ، هنری و قرآنی در سامانه تحفه خبر داد .
ناصر مقدم گفت: مبلغ اعتبار حمایتی برای استان البرز، چهل و هفت میلیارد ریال با کارمزد ۴ درصد می باشد.


ناصر مقدم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اعلام این خبر اظهار کرد: سامانه تحفه در راستای اجرای مفاد تفاهم‌نامه منعقد شده بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان برنامه و بودجه با موضوع تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشورو به منظور اجرایی شدن برنامه تولید اشتغال فرهنگ و هنر و اعطای تسهیلات حمایتی به طرح‌های اشتغالزایی و برنامه‌ریزی اشتغال شهری از منابع بانک‌های عامل منتخب طراحی و پیاده سازی شده است.
مقدم گفت: اعتبار حمایتی برای همه بخش ها می باشد و کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای فرهنگی،هنری و رسانه ای شامل ؛کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی بخش های خصوصی و تعاونی می توانند تقاضای دریافت تسهیلات بانکی را برای ایجاد و یا تثبیت فرصت های شغلی در قالب ۳ رسته رسانه ای و تولید محتوای دیجیتال، فرهنگی و هنری در سامانه تحفه به نشانی https://tohfeh.farhang.gov.ir ثبت کنند

وی ادامه داد: ناشران، مؤسسات قرآنی، ناشران دیجیتال، کسب و کارهای فضای مجازی، تماشاخانه ها، گروه های تئاتر، آموزشگاه های آزاد هنری، استودیوهای صدابرداری، شرکت های تهیه و تولید آثار صوتی ،گالری ها ی هنری، خانه های مد و لباس، موسسات تک منظوره فرهنگی و هنری، رسانه ها (روزنامه ها، فصلنامه ها، دوفصلنامه ها، سالنامه ها) ، کانون های آگهی و تبلیغات شامل این تسهیلات خواهند بود.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

افزایش ۵ برابری آمار فوت و ابتلای کرونا در البرز

آیین باور_ اطلاعیه شماره (۲) کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا استان البرزدر …

تئاتر بچه های مسجد جریانی پویا و متعهد

آیین باور: تئاتر بچه های مسجد جریانی پویاست که می تواند به تئاتر متعهد جانی …

روز جهانی قربانیان ترافیک گرامی باد

Covidiot نوع مدرنی از (Idiot) ابلهان هستند که اصول قرنطینه را رعایت نمیکند و به این شکل جان خود و دیگران را به خطر می اندازد. روزتان مبارک

دیدگاهتان را بنویسید