خانه / آخرین نوشته / دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی میزبانی دو اثر از البرز

دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی میزبانی دو اثر از البرز

آیین باور – دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی میزبانی دو اثر از استان البرز را پذیرفت ونمایش های خیابانی و محیطی «عروس جنگ» به کارگردانی مرضیه ذاکری، و نمایش وداع ..؟ به کارگردانی علی کشاورزی، اراهی این رقابت شدند.

 «مجید امرایی»، «سامان خلیلیان» و «مازیار رشیدصالحی» اعضای هیئت انتخاب آثار بخش خیابانی و محیطی دومین جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» بودند و از مجموع ۱۹۹ طرح و ایده رسیده به دبیرخانه جشنواره، ۷۴ اثر برگزیده شد.

 «عروس جنگ» به نویسندگی احسان فلاحیان و و نمایش «وداع…؟» به نویسندگی علی کشاورزی حفظ سهمیه برنده این جشنواره را در استان البرز بر عهده دارند.

دومین جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی به مناسبت پاسداشت نام و یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سه بخش نمایش‌های صحنه‌ای، خیابانی و محیطی و نمایش‌نامه‌نویسی به‌همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با دبیری امیرحسین شفیعی دی‌ماه سال جاری در این استان برگزار خواهد شد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

افزایش ۵ برابری آمار فوت و ابتلای کرونا در البرز

آیین باور_ اطلاعیه شماره (۲) کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا استان البرزدر …

تئاتر بچه های مسجد جریانی پویا و متعهد

آیین باور: تئاتر بچه های مسجد جریانی پویاست که می تواند به تئاتر متعهد جانی …

روز جهانی قربانیان ترافیک گرامی باد

Covidiot نوع مدرنی از (Idiot) ابلهان هستند که اصول قرنطینه را رعایت نمیکند و به این شکل جان خود و دیگران را به خطر می اندازد. روزتان مبارک

دیدگاهتان را بنویسید