???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / سرای محله محمدشهر افتتاح شد

سرای محله محمدشهر افتتاح شد

آیین باور_ بازآفرینی شهری موجب تغییرات کالبدی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در شهر می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در حاشیه مراسم افتتاحیه سرای محله محمدشهر گفت: باز آفرینی شهری بعنوان فعالیتی مداخله‌گرایانه که بخش‌های مختلف از دولتی گرفته تا خصوصی و مردمی را درگیر می‌کند توانایی اعمال تغییرات اساسی را در ساختار محلات هدف دارد و موجب تغییرات مثبت کالبدی، اقتصادی، اجتماعی، محیطی و فرهنگی در منطقه می شود.

علی درویش پور، شهرداری محمدشهر را یکی از مجموعه های فعال در زمینه بازآفرینی شهری دانست و افزود: اقدامات خوبی از سوی مدیریت شهری محمدشهر با همکاری اداره کل راه و شهرسازی صورت گرفته که استمرار آن تا رسیدن به اهداف تعیین شده مورد انتظار است.
وی ادامه داد: باز آفرینی شهری روشی برای بسیج تلاش‌های جمعی و زمینه‌سازی برای توافق بر روی راه‌حل‌های برای تعیین سیاست‌ها و فعالیت‌های طراحی شده به قصدِ بهبودِ شرایط مناطق شهری و توسعه‌ی ساختارهای سازمانی لازم برای نیل به اهداف است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در مورد سرای محله محمدشهر خاطر نشان کرد: این مجموعه با همت شهردای محمدشهر و مساعدت راه و شهرسازی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و موجب ارتقای اجتماعی، فرهنگی و ورزشی این منطقه خواهد شد.
لازم به ذکر است پس از این مراسم پروژه روشنایی بلوار سردار سلیمانی محمدشهر با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، شهردار و اعضای شورای اسلامی محمدشهر به بهره برداری رسید.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

بازه زمانی بازپرداخت تسهیلات مدارس غیردولتی افزایش یافت

آیین باور_شورای آموزش و پرورش استان البرز به صورت همزمان با سراسر کشور به ریاست …

فرج اله ایلیات: شهرداری کرج در بحث املاک قولنامه ای ناراضی تراشی کرد

آیین باور_ رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر کرج گفت: …

تجلیل بانوان هنرمند البرزدر جمع زنان کارآفرین کشور

آیین باور_مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز گفت: «در مراسمی که دیروز با حضور دکتر …

دیدگاهتان را بنویسید