???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / تامین ۵۰ ساله گاز البرز با انتقال گاز بوئین زهرا

تامین ۵۰ ساله گاز البرز با انتقال گاز بوئین زهرا

آیین باور – نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با توجه به عنایت رییس جمهور محترم، برای نظارت بر روند پروژه و رفع موانع احتمالی، طی جلسات و بازدید های مستمر، نسبت به تسهیل و سرعت بخشی به امور اقدام می کنیم.

شهبازی در بازدید از روند پیشرفت پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج که روز یکشنبه صورت گرفت، افزود: طبق زمان بندی ای که پیشتر اعلام شده بود، مقرر شد فاز یک این پروژه تا پایان سال ۹۹ تکمیل شود و فاز دوم نیز در سال ۱۴۰۰ به سرانجام برسد.

وی افزود: بر این اساس، این تقاضا مطرح شد که با تامین اعتبار هر ۲ فاز پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج تا پایان سال ۹۹ تکمیل شده و به بهره برداری برسد.

استاندار البرز تصریح کرد: با تکمیل این پروژه علاوه بر تامین گاز مصارف خانگی استان، شهرک های صنعتی امید البرز، نجم آباد، منطقه ویژه اقتصادی پیام، شهرک صنعتی کوثر، ۲۵ شهرک گلخانه ای و بیش از ۲ هزار واحد موجود، از فشار گاز پایدار بهره مند خواهند شد و تامین گاز استان تا ۵۰ سال تضمین می شود.

شهبازی گفت: در پاسخ این مکاتبه از سوی دکتر روحانی رییس جمهور خطاب به مهندس زنگنه وزیر محترم نفت دستور “اقدام شود” صادر شده است.

وی افزود: بر این اساس با توجه به عنایت رییس جمهور محترم، برای نظارت بر روند پروژه و رفع موانع احتمالی، طی جلسات و بازدید های مستمر، نسبت به تسهیل و سرعت بخشی به امور اقدام می کنیم.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

بازه زمانی بازپرداخت تسهیلات مدارس غیردولتی افزایش یافت

آیین باور_شورای آموزش و پرورش استان البرز به صورت همزمان با سراسر کشور به ریاست …

فرج اله ایلیات: شهرداری کرج در بحث املاک قولنامه ای ناراضی تراشی کرد

آیین باور_ رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر کرج گفت: …

تجلیل بانوان هنرمند البرزدر جمع زنان کارآفرین کشور

آیین باور_مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز گفت: «در مراسمی که دیروز با حضور دکتر …

دیدگاهتان را بنویسید