???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / محدودیت های جدید از از ابتدای آذر در کرج اجرا می شود

محدودیت های جدید از از ابتدای آذر در کرج اجرا می شود

آیین باور_ معاون استاندار و فرماندار کرج از اجرایی شدن محدودیت های جدید کرونایی از اول آذر در کرج خبر داد و گفت: جزییات این طرح که شامل تردد کلیه خودروها با پلاک های بومی و غیربومی است بزودی اطلاع رسانی خواهد شد. 

غفور قاسم پور ظهر شنبه با اعلام این خبر افزود: طبق تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا علاوه بر تداوم محدودیت فعالیت صنوف و مشاغل غیرضروری پس از ساعت ۱۸، از ابتدای آذرماه جاری شاهد اعمال محدودیت های تردد در مرکز استان و سطح شهر خواهیم بود. 

وی با اشاره به پایداری وضعیت قرمز کرونایی در کرج افزود: بجهت اینکه تغییر محسوسی در وضعیت شهرها مشاهده نشده است، با تصمیم ستاد ملی از روز شنبه محدودیت های جدید را با توجه به شرایط شهرها اجرایی خواهیم کرد.

 قاسم پور حضور کرونا ویروس این میهمان ناخوانده را در میهمانی های خانوادگی پر رنگ دانست و تصریح کرد: هر گونه تجمع و تردد باید به حداقل ممکن برسد و مردم با شیوه های خودمراقبتی به قطع زنجیره این بیماری کمک کنند؛ این در حالی است که متاسفانه عده ای با برگزاری میهمانی های خانوادگی و تجمعات غیرضروری در طرح های مقابله خلل ایجاد می کنند. 

معاون استاندار با اشاره به سرعت ۹ برابری انتقال بیماری کرونا افزود: کرونا در وسایل نقلیه عمومی بیش از هر جای دیگری جولان می دهد و باید بسیار مراقب بود.

 وی افزود: همه دستگاه ها ملزم به رعایت شیوه نامه های بهداشتی هستند و با بکارگیری تمامی امکانات و تجهیزات الکترونیکی زمینه ارایه خدمات از راه دور را فراهم کنند

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

آماده باش گرمخانه های سراسر کشور، موج سرما در راه است

آیین باور_ با توجه به ورود موج جدید سرما در نامه‌ای به معاونین عمرانی استانداری …

پیکر زخم خورده کاخ تاریخی شهرستانک تیمار می شود

آیین باور – «با توجه به واگذاری کاخ شهرستانک به سرمایه‌گذار بومی بخش خصوصی، عملیات …

تشکیل کمیته سند راهبرد‌ی توسعه گردشگر‌ی البرز، روزنه ای برای رشد

آیین باور -فریدون محمدی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از پیگیری طرح تشکیل کمیته …

دیدگاهتان را بنویسید