???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / آمار نگران کننده البرز:۷ ماه هزار فوت، مهر و آبان هم هزار فوت!

آمار نگران کننده البرز:۷ ماه هزار فوت، مهر و آبان هم هزار فوت!

آیین باور_معاون سیاسی استاندار البرز گفت: با اشاره به هجمه موج سوم و آخرین آمار مربوط به کرونادر هفت ماه گذشته در استان هزار فوتی داشتیم این در حالی است فوتی ها از اول مهر ماه تا کنون به هزار نفر رسیده است.
فردی با بیان این مطلب در دومین نشست قرارگاه عملیانی در حوزه جوانان کرونا اظهار داشت: طرح محدودیت عبور و مرور در سه قالب از اول آذرماه در شهرستان‌های با وضعیت قرمز، نارنجی و زرد اجرا می‌شود.
وی بیان کرد: طرح مدیریت هوشمند تردد اولین طرح است‌ که در قالب آن تردد از شهرهای قرمز ، زرد و نارنجی به شهرهای دیگری غیر از شهری که در آن سکونت دارند، ممنوع بوده و هرگونه تخلف شامل جریمه می‌شود.
وی افزود: با توجه شیوع موج سوم ویروس کرونا نیاز است تشکل‌ها با ایجاد بسترهای جدید فعالیت های داوطلبانه در این راستا را افزایش دهند.
وی با اشاره به تشکیل قرار گاه عملیاتی ” سردارشهید سلیمانی ” در استان به دنبال فرمایش رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: نیروهای جوان، مومن، صالح و انقلابی همانند موج اول و دوم کرونا وارد میدان شوند و مسائل مربوط به آن را پیگیری کنند.
فردی گفت: ایجاد مشارکت حداکثری بین جامعه و بهره‌برداری از مشارکت همه جامعه در سه موضوع زدن ماسک، رعایت دستورالعمل‌ها و فاصله‌گذاری فیزیکی و تعطلیلی گروه های شغلی دو، سه، چهار و ممنوعیت تردد بین شهری از ساعت ۹ شب تا ۴ بامداد …. از جمله اهداف این قرارگاه خواهد بود.
وی در خصوص اجرای طرح محله محور در استان تصریح کرد: این طرح توسط بسیج ، دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر، معتمدین محله، خیرین و سمن ها در استان اجرا می شود.
معاون استاندار گفت: یکی دیگر از اهداف این طرح بیمار یابی می باشد که بایستی توسط قرارگاه محله محور افراد شناسایی و تست شوند و افرادی که نیاز به قرنطیه دارند به مدت ۱۴ روز استراحت و اشخاصی که نیاز به بستری دارند در مراکز درمانی بستری شوند.
معاون استاندار تاکید کرد: تشکل‌ها با آموزش سواد اجتماعی و فرهنگی مردم در فضای مجازی بحران کرونا را به یک فرصت تبدیل کنند.
وی تصریح کرد: همکاری و مشارکت سازمان‌ های مردم‌ نهاد زمینه‌ ساز تشویق بهتر مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی است.
وی با اشاره به موج سوم و آخرین آمار مربوط به کرونا گفت: در هفت ماه گذشته در استان هزار فوتی داشتیم این در حالی است فوتی ها از اول مهر ماه تا کنون به هزار نفر رسیده است و این بیانگر روند رو به افزایش بیماری کروناست بنابراین خطر بیخ گوش است و همه مردم و مسولین باید در جهت اجرای طرح اهتمام لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه مردم با اجرای طرح جامع مدیریت کرونا همکاری کنند، افزود: همه بایست در جهت مهار این ویروس سرکش همکاری و کمک کنند.

.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

Might end up being Mobile or simply transportable Spots The Possibilities near future?

Warn usa something- undertake someone interest to engage in accelerating slot machine game system styles? …

کشف کوزه سفالی متعلق به عصر مفرغ میانی در البرز

آیین باور_ فرمانده یگان‌حفاظت میر‌اث‌فرهنگی البرز از کشف و ضبط کوزه سفالی مربوط به عصر …

زمین لرزه ۲/۵ ریشتری طالقان را لرزاند

.〽️ساعاتی پیش زمین لرزه ۲/۵ ریشتری شهرستان #طالقان را لرزاندمدیرکل مدیریت #بحران استانداری #البرز از …

دیدگاهتان را بنویسید