???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / مدیریت شهری متناسب با نظر مردم و شورا روند اجرای پروژه میدان جمهوری را تغییر دهد

مدیریت شهری متناسب با نظر مردم و شورا روند اجرای پروژه میدان جمهوری را تغییر دهد

رحیم خستو سخنگوی شوبای اسلامی کلانشهر کرج گفت مدیریت شهری متناسب با نظر مردم و شورا روند اجرای پروژه میدان جمهوری را تغییر دهد

وی با بیان اینکه تقاطع جمهوری اسلامی کرج تعیین تکلیف شود، گفت: از شهرداری درخواست می شود هر چه سریع تر تکلیف تقاطع غیرهمسطح جمهوری اسلامی کرج را مشخص کند.

رحیم خستو شامگاه یکشنبه در پایان دویست و بیست و چهارمین جلسه رسمی شورای شهر کرج در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: شهرداری کرج حدود سه ماه پیش با حفاظ کشی اطراف میدان جمهوری اسلامی ، پروژه تقاطع غیر همسطح به صورت شرق به غرب در دستور کار قرار داد که با مخالفت شورای شهر و مردم مواجه شد.

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج افزود: طبق گزارش ها درصورت اجرای شرق به غرب پروژه بخشی از درختان و فضای سبز کرج از بین می رود ضمن آنکه چندان مشکلی از ترافیک شهر برطرف نخواهد کرد.

خستو بیان کرد: رییس شورای اسلامی شهر کرج ، مطالبه عمومی را در خصوص چگونگی اجرای تقاطع غیر همسطح جمهوری اسلامی کرج به شهرداری منعکس کرده و انتظار می رود مدیریت شهری هرچه سریع تر متناسب با نظر مردم و شورا روند اجرای کار را تغییر دهد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد : انتظار می رود شهرداری کرج هرچه سریع تر وضعیت این پروژه پرهزینه را مشخص و نگرانی مردم را برطرف کند.

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج همچنین از روابط عمومی شهرداری خواست تا در پایگاه خبری مدیریت شهری نظرات مخالف شورا در خصوص برخی مسائل شهری را منعکس کند.

خستو در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت : تلاش ها براین است تا در آینده نزدیک بخشی از آزاد راه شمالی کرج تکمیل و زیر بار ترافیک برود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه گشایش آزاد راه شمالی با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نقش موثری در روان سازی ترافیک شهر دارد، یادآور شد: این آزاد راه به طول حدود ۱۷ کیلومتر آزاد راه شهید همت در شرق کرج را به آزاد راه کرج – قزوین در غرب کرج متصل می کند و موجب روان سازی ترافیک در آزاد راه تهران – کرج – قزوین در محدوده شهر کرج می شود.

خستو با اشاره به مصوبات امروز شورای اسلامی شهر کرج بیان داشت: تجهیز تاکسی به دستگاه کاتالیزور برای پیشگیری از آلودگی هوا و فرهنگ سازی برای جایگزینی سطل های زباله در درب منازل از مهمترین محورهای موضوعی شورای شهر در نشست امروز بود.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

آماده باش گرمخانه های سراسر کشور، موج سرما در راه است

آیین باور_ با توجه به ورود موج جدید سرما در نامه‌ای به معاونین عمرانی استانداری …

پیکر زخم خورده کاخ تاریخی شهرستانک تیمار می شود

آیین باور – «با توجه به واگذاری کاخ شهرستانک به سرمایه‌گذار بومی بخش خصوصی، عملیات …

تشکیل کمیته سند راهبرد‌ی توسعه گردشگر‌ی البرز، روزنه ای برای رشد

آیین باور -فریدون محمدی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از پیگیری طرح تشکیل کمیته …

دیدگاهتان را بنویسید