???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / تسریع تکمیل بیمارستان سیدالشهدا در دستور کار

تسریع تکمیل بیمارستان سیدالشهدا در دستور کار

آیین باور_نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: بیمارستان سید الشهدا در کرج با توجه به پیش بینی های صورت گرفته، یکی از بهترین بیمارستان های کشور خواهد شد.
شهبازی در بازدید از روند اجرای پروژه بیمارستان سید الشهدا در کرج که روز سه شنبه صورت گرفت، افزود: استان البرز ملقب به ایران کوچک علی رغم تراکم بالای جمعیت و رشد سریع مهاجرت در زمینه سرانه های بهداشتی و درمانی با ضعف جدی مواجه است.
وی ادامه داد: بر این اساس دولت تدبیر و امید از سال ۹۲ تاکنون توجه ویژه ای به این امر داشته و تحت عنوان نظام تحول سلامت، طی این مدت بیش از هزار و ۶۰۰ تخت بیمارستانی به مجموعه بهداشت و درمان البرز اضافه شده است.
شهبازی گفت: در سال ۹۵ نیز در سفر رییس جمهور محترم به البرز مجموعه ای از درخواست ها و مطالبات مردمی در زمینه ارتقا استان البرز و افزایش سرانه های استان مطرح شد که ساخت و تکمیل چند بیمارستان نیز در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: اولین بیمارستان فردیس با اهتمام ویژه ای در حال تکمیل است و انتظار می رود تا پایان سال به بهره برداری برسد چراکه اعتبارات دولتی برای این امر تخصیص یافته است.
استاندار البرز گفت: دیگر بیمارستانی که در دستور کار قرار گرفت، بیمارستان سیدالشهدا در کرج بود که در زیربنایی ۲۴ هزار متری در حال پیشرفت است.
وی افزود: اکنون وزارت راه و شهرسازی درصدد است که اتمام این پروژه را سرعت بخشد از این رو درخواست تسریع در این اقدام را با وزرای محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و راه و شهرسازی و همچنین رییس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح می کنیم.
شهبازی گفت: این بیمارستان با توجه به پیش بینی های صورت گرفته، یکی از بهترین بیمارستان های کشور خواهد شد.
وی افزود: تنها بیمارستان یون درمانی خاورمیانه نیز در البرز در حال تکمیل است که با این روند پیش بینی می شود تا پایان دولت مورد بهره برداری قرار گیرد.
استاندار البرز عنوان کرد: در طالقان نیز طی رایزنی با رییس محترم ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و وزیر محترم بهداشت، ساخت یک بیمارستان در دستور کار قرار گرفت.
وی گفت: برای شهر متراکم و پرجمعیت کمالشهر نیز یک بیمارستان در سفر رییس جمهور محترم پیش بینی شد که از دانشگاه علوم پزشکی البرز انتظار می رود پیگیری های لازم را در این خصوص داشته باشد.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

آماده باش گرمخانه های سراسر کشور، موج سرما در راه است

آیین باور_ با توجه به ورود موج جدید سرما در نامه‌ای به معاونین عمرانی استانداری …

پیکر زخم خورده کاخ تاریخی شهرستانک تیمار می شود

آیین باور – «با توجه به واگذاری کاخ شهرستانک به سرمایه‌گذار بومی بخش خصوصی، عملیات …

تشکیل کمیته سند راهبرد‌ی توسعه گردشگر‌ی البرز، روزنه ای برای رشد

آیین باور -فریدون محمدی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از پیگیری طرح تشکیل کمیته …

دیدگاهتان را بنویسید