???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / کرج نارنجی،شهرستانهای استان زرد شدند/محدودیت تردد ادامه دارد

کرج نارنجی،شهرستانهای استان زرد شدند/محدودیت تردد ادامه دارد

آیین باور – نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اکنون شهرستان کرج در وضعیت نارنجی قرار دارد و سایر شهرستان ها در وضعیت زرد هستند و همچنان محدودیت ها ادامه دارد تا بتوانیم این روند را بخوبی طی کنیم.

شهبازی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که روز شنبه به ریاست رییس جمهور و با حضور استانداران سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: بر اساس گزارش سخنگوی ستاد ملی، کشور در راستای مدیریت بیماری کرونا موفق عمل کرده و مسئولان در بخش های مختلف نسبت به اعمال مصوبات و پیگیری و نظارت به شکل جدی در میدان هستند.
وی ادامه داد: همراهی کم نظیر بسیج در جهت اجرای طرح شهید سلیمانی و حضور فعال کادر بهداشت و درمان در راستای مدیریت هوشمند محدودیت های مصوب ستا ملی قابل تقدیر است.
شهبازی گفت: از استان البرز طی سه جلسه متوالی در گزارش سخنگوی ستاد ملی بعنوان استانی موفق در جهت پیشگیری از شیوع کرونا یاد می شود.
وی افزود: همکاری بی شائبه و همراهی مردم و بویژه کسبه و همچنین اقدامات منسجم اعضای ستاد و اقدامات کم نظیر بسیج و سپاه پاسداران با پشتیبانی های نماینده محترم ولی فقیه در استان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و دستگاه قضا و ائمه جمعه و جماعات سراسر استان منجر به کنترل بیماری کرونا در البرز شد.
استاندار البرز اضافه کرد: تعامل بسیار خوبی با دستگاه های موثر در جهت کاهش روند شیوع کرونا در استان وجود دارد.
وی گفت: این همراهی ها سبب شد که علیرغم شرایط موجود که البرز معبر ۱۴ استان کشور است و تبادلات جمعیتی گسترده ای به صورت روزانه با پایتخت دارد، برای مقابله با کرونا توفیق یابد.
شهبازی افزود: اکنون شهرستان کرج در وضعیت نارنجی قرار دارد و سایر شهرستان ها در وضعیت زرد هستند و همچنان محدودیت ها ادامه دارد تا بتوانیم این روند را بخوبی طی کنیم.
وی گفت: در خصوص تهیه واکسن نیز البرز وارد عمل شده و بعنوان استانی پیشرو، اقدامات بزرگی در حال شکل گیری است که بزودی برای بازدید از این امر و عرض خداقوت حضور خواهیم یافت.
استاندار البرز افزود: برای اینکه این روند تداوم داشته باشد باید از عادی انگاری پرهیز شود چراکه هر گونه غفلت و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک منجر به یک موج شیوع خواهد شد.
وی گفت: از مردم شریف البرز و کسبه درخواست می شود همچنان همراه باشند تا بتوانیم در مقابله با کرونا فائق آییم.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

اولین شهرک صنایع دستی در کرج ساخته می شود

آیین باور- فریدون محمدی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از توسعه مراکز نمایشگاهی و …

نگران البرز هستیم؛اتصال گسل تهران، البرز را در معرض خطر قرار داده است

آیین باور_رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر …

نقشه خطر پذیری البرز تدوین شد/ ۵۴ هزار واحد روی گسل واقع شده اند

آیین باور_ مدیران استان را از مخاطرات و بحران های طبیعی آگاه شدند و شیرهای …

دیدگاهتان را بنویسید