???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / خزانه دار شورا: سهم شهرداری کرج از بیمارستان امام خمینی (ره) مشخص شود

خزانه دار شورا: سهم شهرداری کرج از بیمارستان امام خمینی (ره) مشخص شود

آیین باور_خزانه دار و رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای شهر کرج گفت: سهم شهرداری از سهام بیمارستان امام خمینی (ره) مشخص و اعلام شود.
احد رسولی در نطق پیش از دستور دویست و سی و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: از شهردار درخواست دارم تا گزارش کاملی از میزان سهام شهرداری در بیمارستان امام خمینی (ره) هر چه سریعتر ارائه شود.
خزانه دار شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: بخشی از زمین های شهرداری به بیمارستان الحاق و علیرغم درخواست برای ارائه گزارش تاکنون گزارش جامعی از سوی شهرداری به کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده ارسال نشده است.
رسولی بیان کرد: اگر شهرداری در بین سهامداران دارای بیشترین سهام است چرا تاکنون در خصوص پذیرفتن مسئولیت مدیریت آنجا تلاش نشده است؟ با توجه به ضرر و زیان های متوالی و عدم تدبیر در مدیریت این بیمارستان ساماندهی نشده و هر بار شهرداری را دچار ضرر و زیان های کلان کرده است.
رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای شهر کرج در بخش دیگری از تذکرش گفت: از برخی مدیران در بازدیدها درخواست می شود حضور پیدا کنند علیرغم ایجاد هماهنگی های لازم بدون اعلام اعتزار و با فرافکنی تعهدات و مسئولیت های سنگین خود را به دیگران واگذار می کنند در این راستا آیا چنین مدیرانی صلاحیت پذیرش چنین سازمان ها و مناطقی را دارند؟
رسولی به پلاک ثبتی ها در بافت های فرسوده اشاره کرد و یادآور شد: از شهردار درخواست دارم تا لیستی از نوع مالکیت در بافت های فرسوده و سکونت گاههای خودرو اعلام کند.
خزانه دار شورای اسلامی شهر کرج خاطرنشان کرد: با توجه به محدوده های مصوب با درخواست شفاهی، مکتوب و نیز تذکر در صحن شورا و نیز تذکر مجدد تاکنون آمار و لیستی از پلاک های ثبتی در بافت های فرسوده ارسال نشده است.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

اولین شهرک صنایع دستی در کرج ساخته می شود

آیین باور- فریدون محمدی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از توسعه مراکز نمایشگاهی و …

نگران البرز هستیم؛اتصال گسل تهران، البرز را در معرض خطر قرار داده است

آیین باور_رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر …

نقشه خطر پذیری البرز تدوین شد/ ۵۴ هزار واحد روی گسل واقع شده اند

آیین باور_ مدیران استان را از مخاطرات و بحران های طبیعی آگاه شدند و شیرهای …

دیدگاهتان را بنویسید