???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / عباس زارع: ترمیم حقوق کارگران شهرداری کرج مصوب شد

عباس زارع: ترمیم حقوق کارگران شهرداری کرج مصوب شد

آیین باور_ رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: لایحه ترمیم حقوق کارگران فضای سبز و خدماتی شهرداری کرج برای سه ماهه سوم سال با در نظر گرفتن شرایط کنونی اقتصادی مصوب شد.
عباس زارع در یکصدمین جلسه کمیسیون تلفیق شواری اسلامی شهر کرج که با حضور اعضا برگزار شد، اظهار داشت: لایحه ای در راستای جلوگیری از تضییع حقوق کارگران فضای سبز و خدماتی شهرداری مطرح شد که پس از

تصویب نهایی در جلسه رسمی و تائید فرمانداری، به شهرداری ابلاغ خواهد شد. طبق مصوبه طی سه ماهه فصل زمستان ۹۹ هر ماه مبلغ پنج میلیون ریال به عنوان رقم ترمیمی به فیش حقوقی کارگران فوق الاشاره افزوده شود.
وی بیان کرد: این مبلغ به صورت ترمیمی بوده و فقط طی ماه‌های دی، بهمن و اسفند سال جاری به حقوق این افراد از طریق شهرداری اضافه خواهد شد. همچنین مقرر شد که پیمانکاران عین مبلغ مصوب شده را بدون هیچ کسری به حقوق این افراد واریز کنند؛ مضاف اینکه شهرداری موظف به پیگیری واریز این مبلغ به فیش حقوقی این نیروها شده است.
به گفته رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج، کلیه این مصوبات با هدف حفظ آرامش روحی، ثبات فکری و پیشگیری از تضییع حقوق کارکنان پیمانکاری صورت گرفت تا بستری مناسب برای ادامه فعالیت این قشر که نقش مهمی در ایفای وظایف مهم مدیریت شهری دارند، فراهم شود.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

اولین شهرک صنایع دستی در کرج ساخته می شود

آیین باور- فریدون محمدی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از توسعه مراکز نمایشگاهی و …

نگران البرز هستیم؛اتصال گسل تهران، البرز را در معرض خطر قرار داده است

آیین باور_رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر …

نقشه خطر پذیری البرز تدوین شد/ ۵۴ هزار واحد روی گسل واقع شده اند

آیین باور_ مدیران استان را از مخاطرات و بحران های طبیعی آگاه شدند و شیرهای …

دیدگاهتان را بنویسید