???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / قانون اصلاح لایحه حفظ و گسترش فضای سبز، بازنگری و اجرا می شود

قانون اصلاح لایحه حفظ و گسترش فضای سبز، بازنگری و اجرا می شود


رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای شهر کرج گفت: دستورالعمل اجرائی تبصره سه ذیل ماده پنج آئین نامه اجرائی ماده یکم قانون اصلاح لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز شهرها در کرج تصویب شد و به زودی اجرا می شود.

حسین محمدی در بیست و سومین جلسه کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای اسلامی شهر کرج که با حضور اعضای کمیسیون برگزار شد، اظهار داشت: برابر این لایحه شهرداری در نظر دارد نسبت به بازنگری و به روز رسانی دستورالعمل اجرائی تبصره سه ذیل ماده پنج آئین نامه اجرائی ماده یکم قانون اصلاح لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها مصوب سی و دومین جلسه شورای عالی استانها پیشنهادی سال ۱۳۹۹ که در کمیسیون ماده هفت مورخ طرح و به تائید اعضاء کمیسیون مذکور رسیده است اقدام نماید.

رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای شهر کرج افزود: لایحه شهرداری به اتفاق آراء حاضرین به تصویب رسید به قید اینکه کلیه عواید حاصل از این تعرفه در شماره حسابی جداگانه به نام سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری کرج واریز و صرفاً به توسعه فضای سبز در محدوده قانونی و حریم شهر کرج اختصاص یابد.

محمدی بیان کرد: همچنین کلیه عواید حاصل از اخذ سرانه از باغات مطابق دستورالعمل ماده ۱۴ زمین شهری و کاربری های مورد درخواست مالکین پس از موافقت کمیسیون ماده هفت و اخذ مصوبات قانونی از شورای اسلامی شهر کرج، نیز در شماره حساب مذکور واریز و از محل این درآمد نسبت به تملک باغات و کمک به حفظ و نگهداری سطوح فضای سبز مراکز علمی و پژوهشی و غیرعمومی با تشخیص سازمان سیما منظر و تصویب کمیسیون ماده ۷ در محدوده قانونی و حریم شهر کرج اختصاص یابد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد: دستورالعمل پیشنهادی اجرائی تبصره سه ذیل ماده پنج آئین نامه اجرائی ماده یکم قانون اصلاح لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها در ۱۸ ماده و ۲۹ تبصره است که به تصویب اعضاء رسید.

محمدی در خصوص ارائه برنامه جدید تفکیک از مبداء خاطرنشان کرد: مقرر شد اعضای کمیسیون در صورت لازم نظرات خود را در مورد طرح ارائه شده از طرف شهرداری به دبیرخانه کمیسیون ارائه نمایند و نظرات پس از جمع بندی به شهرداری منعکس شو

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

اولین شهرک صنایع دستی در کرج ساخته می شود

آیین باور- فریدون محمدی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از توسعه مراکز نمایشگاهی و …

نگران البرز هستیم؛اتصال گسل تهران، البرز را در معرض خطر قرار داده است

آیین باور_رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر …

نقشه خطر پذیری البرز تدوین شد/ ۵۴ هزار واحد روی گسل واقع شده اند

آیین باور_ مدیران استان را از مخاطرات و بحران های طبیعی آگاه شدند و شیرهای …

دیدگاهتان را بنویسید