???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / جاده هشتگرد طالقان بزودی زیربار ترافیک می رود

جاده هشتگرد طالقان بزودی زیربار ترافیک می رود

آیین باور_ وزیر راه و شهرسازی گفت: استاندار البرز برای تسریع در پیشبرد پروژه های راهسازی استان تلاش و پیگیری ویژه ای انجام دادند که جای قدردانی دارد.
اسلامی در جلسه هماهنگی جهت بهره برداری از پروژه چرمشهر-آبیک که روز سه شنبه در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، با اشاره به اینکه مهمترین هدف توسعه شبکه راه ها بویژه آزدراه های کشور، کاهش زمان و هزینه سفر و افزایش ایمنی است، افزود: طول آزادراه های کشور در ابتدای دولت تدبیر و امید ۲هزار و ۱۰۰ کیلومتر بوده و اکنون به ۳ هزار و ۳۰۰ کیلومتر رسیده است.
وی ادامه داد: آزادراه غدیر (چرمشهر-آبیک) به طول حدود ۱۶۰ کیلومتر از ۴ استان قزوین، مرکزی، البرز و تهران عبور می کند و بویژه مردم البرز و تهران از آسایش متفاوتی در تردد بهره مند خواهند شد.
اسلامی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد پیشرفت این پروژه در ۲ سال اخیر محقق شده، گفت: این پروژه زودتر از موعد تکمیل و آماده بهره برداری شد.
وی افزود: پروژه های بزرگی در حوزه راهسازی البرز به لحاظ اهمیت و رشد بالای جمعیت و ترددها، پیش بینی شد و اکنون یکی پس از دیگری در حال تکمیل و بهره برداری هستند.
وزیر راه و شهرسازی گفت: استاندار البرز برای تسریع در پیشبرد پروژه های راهسازی استان تلاش و پیگیری ویژه ای انجام دادند که جای قدردانی دارد.
وی اضافه کرد: جاده هشتگرد-طالقان نیز بعنوان یک مطالبه دیرینه مردمی با پیگیری های استاندار البرز و مسئولان مربوطه، اکنون به ایستگاه پایانی رسیده و بزودی زیر بار ترافیک می رود.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

در دیدار استاندار البرز با وزیر علوم مطرح شد:دانشگاه خوارزمی نیازمند تقویت و حمایت

آیین باور – نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طی دیدار با وزیر علوم، …

درخواست تسریع استقرار نمایندگی وزارت امور خارجه در البرز

آیین باور – نماینده عالی دولت در استان البرز طی دیداری با معاون کنسولی، مجلس …

ریشه و داستان ضرب المثل « پیاده شو با هم برویم»

در زمان قدیم ، آن وقت که مردم به جای اتومبیل سوار بر حیواناتی مثل …

دیدگاهتان را بنویسید