???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / وزیر جهاد کشاورزی در کرج: صنعت پالایش غلات ظرفیت چندهزار شغل جدید دارد

وزیر جهاد کشاورزی در کرج: صنعت پالایش غلات ظرفیت چندهزار شغل جدید دارد

آیین باور – وزیر جهاد کشاورزی صبح سه شنبه در سفر خود به استان البرز که همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر انجام شد، در حاشیه بهره برداری از پروژه‌های شهرستان ساوجبلاغ، گفت: پروژه توسعه کارخانه زر ماکارون یکی از برترین‌های منطقه است که در حوزه پالاشگاهی غلات به ثمر رسیده است.

کاظم خاوازی، با اشاره به اینکه زیرساخت‌های اجرای پروژه به خوبی طراحی و تأمین شده است، ادامه داد: تیم مهندسی مستقر در این پالایشگاه متشکل از جوانان بومی و نخبه کشور هستند.

خاوازی با بیان اینکه یکی از نکات مهم این پروژه ظرفیت عظیمی است که در نگهداری از غلات در این پالایشگاه وجود دارد، افزود:می‌توان حدود ۶۰۰ هزار تن غلات در این پالایشگاه نگهداری کنیم.

وی با اشاره به اینکه فاز سوم این طرح در حال اجرا است و بازرسی به صورت مداوم انجام می‌شود، یادآور شد: طی دسترسی بسیار خوبی در این طرح به صنعت ریلی کشور وجود دارد، در این میان مشکلاتی نیز برای سرمایه گذار بخش خصوصی اجرای طرح ایجاد شده است که در دولت پیگیری برای رفع این مشکلات را به عهده خواهم گرفت.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به پیگیری‌های استانی توسط استانداری البرز در خصوص رفع موانع تولید، اظهار کرد: رئیس جمهور نیز برای رفع مشکلات بخش خصوص اهتمام دارد، امیدواریم با حمایت سران سه قوه موانع این پروژه عظیم که در خاورمیانه بی‌بدیل است هر چه زودتر رفع شود و با طرح توسعه آن، چند هزار شغل دیگر ایجاد شود.

خاوازی با اشاره به ایجاد شغل متعدد در حاشیه رفع موانع طرح‌های بخش خصوصی، یادآور شد: با اجرای این پروژه شاهد به کارگیری آخرین تکنولوژی دنیا خواهیم بود.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

A Brief Of fish hunter 360 Total Security

This is a brief of fish hunter 360 total secureness. This application was created with …

A Mobile VPN Router With respect to Online Proper protection

With special broadband becoming increasingly popular, mobile VPN routers are of big importance. They are …

تجهیز رایگان ناوگان حمل و نقل عمومی البرز به سیستم دو گانه سوز

آیین باور _ مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید