???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / برای پیشگیری از موج چهارم کرونا در البرز محدودیت های وضعیت قرمز اعمال می شود

برای پیشگیری از موج چهارم کرونا در البرز محدودیت های وضعیت قرمز اعمال می شود

آیین باور – فرد مبتلا به کرونای انگلیسی البرزی نبود. با توجه به مشاهده کرونای انگلیسی در استان قزوین، البرز با جدیت بیشتری به مقابله با کرونا می پردازد. حجم بالای تبادلات جمعیتی 14 استان کشور از محورهای البرز، نیازمند تدابیر ویژه برای مقابله با کرونا است/مردم با جدیت بیشتری دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.مردم همراهی کنند تا گرفتار موج چهارم شیوع کرونا نشویم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با توجه به شرایط موجود و برای مدیریت بیماری در استان، محدودیت های وضعیت قرمز را در البرز اجرایی می کنیم و از مردم، اصناف، کادر بهداشت و درمان، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیج و اعضای ستاد استانی انتظار می رود که جهت مقابله با این ویروس همراهی لازم را داشته باشند.

شهبازی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که روز شنبه به ریاست رییس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد، با اشاره به تراکم بالای جمعیت در البرز و عواقب ناشی از آن بویژه در جریان شیوع کرونا، افزود: تبادل بالای جمعیت از محورهای البرز با 14 استان کشور و حجم قابل توجه تردد روزانه بین البرز و پایتخت، این استان را در معرض خطر جدی قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه در محافل مختلف موضوع ابتلای یک البرزی به ویروس کرونای انگلیسی مطرح شد و در فضای مجازی منتشر شده، افزود: طی بررسی های صورت گرفته مشخص شد که این فرد از استان قزوین بوده است.
استاندار البرز گفت: به دلیل اینکه قزوین استان همجوار البرز است، بی درنگ دستور آماده باش به دانشگاه علوم پزشکی استان جهت اتخاذ تدابیر لازم جهت پیشگیری از شیوع این ویروس در البرز را صادر کردیم.
وی افزود: با توجه به شرایط موجود و برای مدیریت بیماری در استان، محدودیت های وضعیت قرمز را در البرز اجرایی می کنیم و از مردم، اصناف، کادر بهداشت و درمان، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیج و اعضای ستاد استانی انتظار می رود که جهت مقابله با این ویروس همراهی لازم را داشته باشند.
شهبازی گفت: واکسیناسیون در البرز نیز آغاز شده و بر اساس اولویت بندی صورت گرفته در حال تزریق است.
وی افزود: بسیاری از بیمارانی که در البرز بستری می شوند به استان های همجوار تعلق دارند و ما نمی توانیم از پذیرش آنها خودداری کنیم.
استاندار البرز عنوان کرد: مجموعه استان در آماده باش کامل قرار دارند تا برای پیشگیری از بروز موج چهارم شیوع کرونا تمهیدات لازم را داشته باشیم چراکه این موج تبعات به مراتب سنگین تری خواهد داشت.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

پیام های آموزشی در خصوص واکسن کرونا ویژه افراد بالای 70 سال

آیین باور- تزریق واکسن باعث می شود سیستم ایمنی بدن در صورت ورود عامل عفونی …

باورهای غلط و حقایق درباره واکسن های کووید 19

یکی از عللی که برخی از افراد را در واکسن زدن دچار تردید می نماید …

عرصه و حریم تپه باستانی عرب‌آباد ساوجبلاغ، آزاد شد

آیین باور_ فرمانده یگان‌حفاظت میراث‌فرهنگی البرز از آزاد‌سازی عرصه و حریم تپه باستانی عرب‌آباد قوهه …

پاسخی بگذارید