???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / تجمع سیزده بدری ممنوع

تجمع سیزده بدری ممنوع

آیین باور _ مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد کرونای استان البرز از ممنوعیت تجمع در طبیعت ،پارک ها و فضا های سبز عمومی در روز ۱۳ فروردین خبر داد.

رفتن به دامان طبیعت در روز سیزده بدر رسمی کهن در میان ایرانیان به شمار می‌رود اما با شیوع ویروس کرونا، نوروز امسال رنگ دیگری گرفته و بسیاری در فضای مجازی با راه اندازی کمپین نه به سیزده بدر۹۹ مردم را به مسئولیت‌پذیر بودن و به ماندن در خانه دعوت کردند.

امروزه کرونا بزرگترین بلایی است که انسان‌ها را در سراسر جهان گرفتار کرده است. این ویروس مرز، جغرافیا، قومیت و قدرت اقتصادی نمی شناسد و تنها و مهم ترین راه مقابله با آن در خانه ماندن است اما با توجه به اینکه این ویروس مصادف با عید نوروز در ایران است باید مردم توجه داشته باشند که سیزده بدر را در خانه بمانند و برخلاف رسم هر سال در این روز به دامان طبیعت نروند بنابراین برای حفاظت از جان خود و عزیزانمان باید در خانه بمانیم تا بتوانیم نوروزهای دیگر در روز سیزده بدر برای رسیدن به آرزوهایمان سبزه گره بزنیم و در کنار هم باشیم. بسیاری در فضای مجازی با راه اندازی کمپین‌های مختلف با عنوان نه به سیزده بدر تلاش می کنند که خطرات رفتن به طبیعت در نوروز ۱۳۹۹خورشیدی را به مردم گوشزد کنند.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

A Brief Of fish hunter 360 Total Security

This is a brief of fish hunter 360 total secureness. This application was created with …

A Mobile VPN Router With respect to Online Proper protection

With special broadband becoming increasingly popular, mobile VPN routers are of big importance. They are …

تجهیز رایگان ناوگان حمل و نقل عمومی البرز به سیستم دو گانه سوز

آیین باور _ مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید