???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / اجتماعی / هشتمین نمایشگاه کتاب البرزافتتاح شد

هشتمین نمایشگاه کتاب البرزافتتاح شد

آیین باور – هشتمین نمایشگاه کتاب البرزدر محل دائمی نمایشگاه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با حضور معاون فرهنگی وزیر ارشاد افتتاح شد .
علی خیلدار در گفتگو با آیین باور گفت: امسال۱۶۹ ناشر با ۳۲۵۵۷عنوان کتاب در این نمایشگاه حضور یافته اند. امیدمی رود که تنوع موضوعی و حاصل تلاش های برگزار کنندگان این نمایشگاه انگیزه ای برای جذب حداکثری شهروندان برای بازدید و آشتی با کتاب باشد .

خیلدار گفت : جشن امضای ۲۲ عنوان کتاب، برنامه جشن روز سینما با چهره های ملی، تخفیف های ویژه از جمله جاذبه هتی این نمایشگاه است.

از بخش های قابل توجه این نمایشگاه غرفه ای در حمایت از مسلمان مظلوم میانمار است . خیلدار با محکوم کردن رفتار دد منشانه با این مسلمان از اهالی رسانه و بازدید کنندگان نمایشگاه کتاب خواست تا از غرفه میانمار بازدید نمایند.
به گفته وی ناشران شرکت کننده از استان های تهران، خراسان، رضوی، قم،اصفهان،فارس، البرز،مازندران و قزوین در این نمایشگاه حضور یافته اند. علی خیلدار دسته بندی موضوعی کتابها را  عمومی ، پزشکی، زبان، کودک و دانشگاهی اعلام کرد.

 

این نمایشگاه از امروز ۱۹ تا ۲۵ شهریورماه هر روز از ساعت 15 لغایت 22 برای عموم باز است .
علاقمندان می توانند برای خرید و بازدید از نمایشگاه همچنین بخش های جنبی کودک ،تئاتر خیابانی و غرفه نوشت افزار و گل و گیاه به محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در خیابان مطهری ،بعد از پل آزادگان، نبش شاهد 2 مراجعه نمایند.

 

 

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

چهل و پنجمین جلسه ستاد كرونا دانشگاه برگزار شد

در این نشست وضعیت بیماری کرونا و سازوکار لازم در بخش بهداشت ، درمان و …

هوای ناسالم میهمان البرزی‌ها می‌شود

ه گفته مدیرکل هواشناسی البرز کیفیت هوای استان به سبب تغییرات جوی، از امروز پنجشنبه …

دو ماه ديگر البرز از صادرکنندگان خوب واکسن کرونا در جهان می شود

آیین باور _پروژه های بیمارستانی ناتمام البرز تا پایان دولت به بهره برداری می رسند/استاندار …

پاسخی بگذارید