???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / البرز / طالقان آبشخور هشتگرد می شود

طالقان آبشخور هشتگرد می شود

آیین باور – ۹۹ درصد تملک پروژه مترو انجام شده است، در بخش زیرسازی  ۹۶ درصد و در قسمت روسازی ۵۰ درصد پیشرفت داشته‌ایم.

 سیدمهدی هدایت در نشست خبری دوشنبه در شهر جدید هشتگرد گفت:  با قرار گرفتن کنار اتوبان و جاده ترانزیتی و داشتن آب و هوا و طبیعت بسیار خوب ون مساحت بالا از ظرفیت‌های بسیار زیادی برخوردار هستیم.

   مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: اکنون به دلایلی که در گذشته وجود داشته است شهر جدید هشتگرد از مسیر رشد خود کمی دور شده است اما در ماه‌های آینده و تا پایان سال شاهد جهش بسیار خوب در این شهر خواهیم بود. ورود پیمانکارها و وارد کردن تجهیزات مورد نیاز است که به محض خریداری این تجهیزات پروژه مترو کرج_هشتگرد به اتمام می‌رسد.

هدایت تامین آب شهر جدید هشتگرد از سد طالقان را به عنوان اولویت دیگر شهر جدید هشتگرد عنوان کرد و گفت: پیرو مذاکره با دکتر نجفیان مدیرعامل آب منطقه‌ای استان تا هفتم خرداد ۵۰ لیتر آب تصفیه آماده  تحویل می‌شود، مشکل مسکن مهر هم با این موضوع تا حدی حل می‌شود.

وی خاطر نشان کرد:  به عنوان اولین اقدام برای رفع این موضوع پیدا کردن پیمانکاری توانمند برای فعالسازی شهر در همه قسمت‌ها و پیوستگی و انسجام در دستور کار قرار دارد.علاوه بر این هویت بخشی به شهر و محلات و به وجود آوردن حس تعلق و ارتقای اجتماعی و فرهنگی شهر و افزایش کیفیت زندگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی نیز اهمیت زیادی دارد.

وی با بیان اینکه شهر  جدید هشتگرد به تازگی به عنوان شهر ورزش و هنر و شهری زیست پذیر هم شناخته شده است  گفت: این عنوان با افتتاح مجموعه‌های ورزشی و فرهنگی به دست آمده است.

وی در ادامه با اشاره به این که بعد از ماه مبارک رمضان شاهد همایش ملی سرمایه گذاری با ۱۰۰ پروژه تعریف شده در شهر جدید هشتگرد خواهیم بود گفت: اقدامات اولیه آن تا حدی صورت گرفته است، تعدای از این طرح‌ها مرتبط با بخش گردشگری است، یک پروژه ۵۰۰ میلیاردی مشارکتی هم در آن روز افتتاح می‌شود که با کمک شهرداری و شورا به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: بحث دیگری که به رفاه مردم ارتباط دارد بحث سیستم اتوبوسرانی،تاکسیرانی و حمل و نقل پایدار و ترویج پیاده روی  است که مدیریت شهری به دنبال این موضوع است.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

درخواست تسریع استقرار نمایندگی وزارت امور خارجه در البرز

آیین باور – نماینده عالی دولت در استان البرز طی دیداری با معاون کنسولی، مجلس …

لیست شهدای تعیین وضعیت شده سلامت،۵ شهید در لیست کادر درمان البرز

آیین باور – تاکنون پرونده بیش از یکصد نفر از آسمانی شده های مدافعان سلامت در …

عرصه‌ی تپه‌ی تاریخی ملک‌آباد ساوجبلاغ آزاد شد

آیین باور _ فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از تخریب ساخت‌و‌ساز‌های …

دیدگاهتان را بنویسید