سه‌شنبه، 12 تیر 1403 - 11:32

پیام تبریک مدیرکل صمت البرز به مناسبت "روز ملی صنعت و معدن"

نقش کلیدی این بخش را در اقتصاد و تحقق اهداف بلند مدت کشور یادآور شویم.

آیین باور - محمد انصاری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز در پیامی فرارسیدن دهم تیر ماه که مصادف با روز ملی صنعت و معدن است را به تمامی فعالان حوزه تولید تبریک گفت.

"نامگذاری دهم تیرماه به نام روز ملی صنعت و معدن نشان دهنده توجه ویژه نظام جمهوری اسلامی ایران به مجاهدت ها، تلاش و کوشش های فعالان این حوزه مهم در اقتصاد کشور می باشد، لذا فرصت مغتنمی است تا با تبیین و معرفی دستاوردهای صنعتی و معدنی کشور عزیزمان ایران و به تبع آن استان البرز، نقش کلیدی این بخش را در اقتصاد و تحقق اهداف بلند مدت کشور یادآور شویم؛ عرصه‌ای که تلاش‌های تحسین برانگیز غیور مردان پولادین، چرخ‌های موتور پیشرفت کشور را به حرکت درآورده و با عزمی ملی و مدیریتی جهادی به پیش می‌رود.

در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به نام "جهش تولید با مشارکت مردم" مزین شده، با رونق تولید انبوه و باکیفیت، توسعه صادرات و ایجاد مشاغل پایدار در کنار صیانت از اشتغال موجود، افزایش بهره وری و در نهایت تولید ثروت ملی را سرلوحه ی همه امور  قرار دهیم.

امید است با تکیه بر توان ملی و بهره برداری مناسب از فرصتهای رشد و توسعه، صنعت کشور با فائق آمدن بر موانع پیش رو و شکوفایی روز افزون خود، زمینه جهش تولید را فراهم نموده و پایه های اقتدار کشور را تحکیم بیشتر ببخشد.

با گرامیداشت دهه تولید و تجارت، فرارسیدن دهم تیر ماه، روز ملی صنعت و معدن را به یکایک تلاشگران و فعالان عرصه صنعت و معدن به ویژه صنعتگران، معدنکاران و فعالان اقتصادی سختکوش استان البرز، تبریک عرض نموده، از تلاش های ستودنی تمامی عزیزانی که در سنگر جهاد اقتصادی استوارانه، عزت و اقتدار ایران اسلامی را سرلوحه امور خویش قرار داده اند تقدیر و تشکر می نمایم.

محمد انصاری 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز

کدخبر: 1855