چهارشنبه، 15 دی 1400 - 08:31

جمع آوری دست‌فروشان خیابان المهدی کرج

سرپرست منطقه پنج شهرداری کرج از اجرای طرح مقابله با سد معبر در خیابان المهدی و هشت متری اول خبر داد.

 مجید کمالی نژاد گفت: این اقدام باهدف جلوگیری از فعالیت مشاغل مزاحم و در راستای حمایت از حقوق شهروندان، روان کردن مسیر‌های عابر پیاده، ترافیک خودرو‌ها و جلوگیری از ادامه فعالیت مشاغل مزاحم صورت گرفته است.


سرپرست منطقه پنج شهرداری کرج اضافه کرد: در گزارش‌ها و درخواست‌های مردمی از طریق سامانه ۱۳۷، سد معبر یکی از مشکلات اساسی حصارک پایین به ویژه خیابان المهدی و هشت متری اول به شما می‌رود که تلاش می‌شود این مشکل با همکاری شهروندان و کسبه در کوتاه‌ترین زمان مرتفع شود.

کمالی نژاد گفت: در این اقدام ابتدا با نصب بنر اطلاع‌رسانی و نصب تابلو توقف ممنوع از توقف خودرو‌ها جلوگیری و سعی در کم کردن حجم سنگین ترافیک محل مذکور خواهیم شد.

او افزود: جمع‌آوری سد معبر با استناد به تبصره یک‌بند دو ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها که سد معابر عمومی و اشغال پیاده‌رو‌ها و استفاده غیرمجاز از فضای معابر میدان‌ها، پارک‌ها و محل عمومی برای کسب، سکنی یا هر عنوان دیگری را ممنوع کرده و شهرداری را مکلف کرده از آن جلوگیری کند، صورت خواهد گرفت.

به گفته سرپرست منطقه پنج شهرداری کرج طرح ضربتی رفع تخلفات سد معبر کسبه و دست‌فروشان توسط شهرداری منطقه با قاطعیت ادامه دارد و با اشخاصی که به هر عنوان اقدام به سد معبر و تخلفات شهری می‌کنند برخورد قاطعی خواهد شد.

کدخبر: 517