???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / گزارش کامل جلسه سومین ستاد انتخابات استان البرز

گزارش کامل جلسه سومین ستاد انتخابات استان البرز

آیین باور_ عادی انگاری و رها کردن مقابله با کرونا به هیچ عنوان صورت نمی گیرد ولی در کل کشور برنامه های بسیار خوبی از جمله واکسیناسیون در راستای مقابله با این بیماری در دستور کار قرار گرفته است


استاندار البرز با اشاره به رویدادهای اخیر در نظام سلطه، اضافه کرد: استکبار جهانی مدعی است که آمریکا مهد دموکراسی جهان پس از فرانسه است، ولی اکنون شاهد هستیم که تجمعاتی صورت گرفته و گنگره آمریکا تسخیر شد.
وی گفت: کمتر از ۱۰ روز دیگر زمان ریاست جمهوری آقای بایدن فرا می رسد ولی اوضاع این کشور به اندازه ای آشفته است که این موضوع را تحت تاثیر قرار داده است.
شهبازی افزود: اکنون بحث استیضاح آقای ترامپ مطرح است و طبق آیات کلام الله مجید به عینه دیدیم که کاخ ظلم ویران می شود.
وی گفت: هم پیمانان ظلم در منطقه نیز جلسه ای تشکیل داده اند، به یاد داریم که بر علیه ایران اسلامی نقشه های شومی داشتند ولی با رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری تمامی این نقشه ها نقش بر آب شد و از تمامی گردنه های خطرناک بویژه در ۴ سال اخیر، پیروزمندانه خارج شدیم.
استاندار البرز افزود: در این ایام که اقتصاد مقاومتی در نشانه حملات دشمنان بود و در جنگ نرم اقتصادی قرار داشتیم، در استان البرز بر مدار توسعه و آبادانی با قدرت حرکت کردیم.
وی گفت: امسال البرز رشد ۹۴ درصدی صادرات را نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کرد و به میزان ۷۳۱ میلیون دلار صادرات از البرز صورت گرفت، همچنین بیمه شدگان اجباری در این استان تا سال ۹۸ حدود ۳۰۵ هزار نفر بود ولی امسال تا پایان مهرماه ۹۹ به ۳۱۲ هزار نفر رسید که برخلاف شرایط موجود بواسطه کرونا و تحریم ها، ۲ درصد نیز افزایش در جمعیت اشتغال داشتیم.
شهبازی افزود: تعداد مستمری بگیران در سال ۹۸ به تعداد ۱۴ هزار و ۲۴۷ نفر بوده و در سال ۹۹ حدود ۱۰ هزار نفر است.
وی گفت: مصرف برق صنعتی در البرز ۱۱ درصد افزایش یافت که این امر نشان از رونق تولید و پویایی در این حوزه است.
استاندار البرز عنوان کرد: البرز در احیای واحدهای تولیدی رتبه اول کشور را کسب کرد چراکه ۱۰۹ واحدی که از چرخه تولید خارج شده بودند دوباره به مدار بازگشتند.
وی گفت: در خصوص اشتهارد اقدام بزرگی صورت گرفت و طی اقدامی مسنجم استانی و ملی این موضوع بزرگ با دستور رییس جمهور مبنی بر معافیت مالیاتی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی اشتهارد، رقم خورد.
شهبازی افزود: البته بخشنامه ای از سوی سازمان امور مالیاتی مبنی بر اینکه این معافیت مشمول واحدهای از سال ۹۹ به بعد می شود، واصل شد ولی پیگیری های جدی در این رابطه صورت گرفت و طی مکاتبه با معاون اول محترم رییس جمهور و رییس دفتر محترم رییس جمهور بارقه از امید وجود دارد.
وی گفت: واکسن کرونا نیز در حوزه البرز در حال تهیه است.
استاندار البرز با بیان اینکه اتحاد و انسجام و پرهیز از حواشی در ایران کوچک، بسترساز توفیقات ارزشمندی در این استان شد، افزود: از تمامی مسئولان استان انتظار می رود بر همین اساس امور را دنبال کنند.
وی گفت: حدود ۹ ماه تا پایان مسئولیت این دولت باقی مانده بنابراین به هیچ عنوان، برنامه ها و امور تعطیلی بردار نیست و نمی توانیم اقدامات امنیتی، توسعه ای، سلامت و… را رها کرد.
شهبازی افزود: البرز در ورودی خودرو رتبه اول کشور را دارد و ۴۵ درصد آب تهران از این استان تامین می شود.
وی گفت: در خصوص تزریق واکسن کرونا اولویت بندی صورت گرفته و تمامی امکانات برای تهیه واکسن آماده شده است.
استاندار البرز افزود: همواره در استان با شکیبایی و در نهایت اتحاد، انسجام و برگرفته از خرد جمعی تصمیم گیری کردیم.
وی گفت: ارتباط و تعامل با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در دوره قبل و اکنون بسیار سازنده و تنگاتنگ است همچنین در خصوص نماینده قوه قضائیه در استان و پشتیبانی های نماینده محترم ولی فقیه در استان، تمامی امور را در سایه این همراهی ها دنبال می کنیم.
شهبازی افزود: با هر گونه سستی و رخوت در اداره استان مقابله می کنیم، البته تمامی مسئولان در حوزه های خود پویا هستند.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: تمامی این امور و کسب رضایتمندی مردم، تاثیر بسزایی در میزان مشارکت مردم دارد از این رو برای افزایش شور و مشارکت در انتخابات پیش رو، با جدیت بیشتری برنامه ها را دنبال می کنیم.
استاندار البرز افزود: از فرمانداران انتظار می رود در حوزه های خود نسبت به ایجاد بستری امن و بی طرف جهت فعالیت و مشارکت تمامی گروه های سیاسی و احزاب و تشکل های قانونی فراهم کنند.
وی با بیان اینکه همواره متعصبانه سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید را دنبال می کنم، گفت: در استان البرز نیز به تبع از کل کشور انتخاباتی بی طرف و امن با رویکرد مشارکت حداکثری مردم برگزار خواهد شد و به طور قطع جهت گیری در این راستا جایگاهی ندارد.
شهبازی با تمام وجود از فرامین مقام معظم رهبری تبعیت می کنیم، افزود: تمامی مدیران و مسئولان استان بر مدار قانون و همدلی در راستای تحقق سیاست های دولت و نظام مبنی بر توسعه و آبادانی کشور حرکت می کنند.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

علی انصاریان هم با ابتلا به کرونا بستری شد

آیین باور -علی انصاریان یکی از فوتبالیست های کشور به دلیل ابتلا به بیماری کرونا …

آیین قدردانی از ۳۶ پژوهشگر و فناور استان البرز برگزار شد

آیین قدردانی از ۳۶ پژوهشگر و فناور استان البرز برگزار شد تقدیر از پژوهشگران دانشگاه …

آماده باش گرمخانه های سراسر کشور، موج سرما در راه است

آیین باور_ با توجه به ورود موج جدید سرما در نامه‌ای به معاونین عمرانی استانداری …

دیدگاهتان را بنویسید