درباره پایگاه خبری آیین باور

پایگاه خبری آیین باور در سال 1396 با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با شماره ثبت 79298 آغاز به کار کرد.

دایره فعالیت این پایگاه "فرهنگی هنری و اجتماعی "است. آیین باور می کوشد بخش هایی از اخبار و دانسته ها را بازگو کند که در کشاکش و غوغای اخبار تکراری و کپی شده اقتصادی  سیاسی دیده و شنیده نمی شوند.

ما تلاش می کنیم رئیس محور و سلبریتی پرور و آلبوم عکس مسئولان نباشیم. 

می کوشیم خبر و رویداد بیش از گوینده پشت میز نشین به گوش و چشم خواننده برسد. 

تلاش می کنیم اخبار تولیدی و گزارش های از سطح شهر، گفتگو با نام آوران و هنرمندان ، آموزش های گردشگری و آشنایی با استان زیبای البرز را در اختیارتان بگذاریم.

تلاش می کنیم با خرده نان و سرسوزن ذوقی که هست صادقانه حرف بزنیم. مشکلات شهر را در قالب یادداشت و تذکر و یادآوری و پیگیری منعکس کنیم و اگر قلممان بِبُرد مسائل را به سمت حل شدن هول دهیم.

منت خدای عزو جل را که گاه بیش از 7 هزار نفر اخبار ما را درپایگاه خبری می خوانند و این عدد کوچک افتخار بزرگ ماست . اخباری روی سایت داریم که بیش از 30 هزار نفر آن را دیده اند.

من فریبا کلاهی، مدیر مسئول پایگاه خبری  آیین باور هستم که از 18 سالگی با خبر نویسی در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا) آغاز کرده و پله پله آموختم و امروز بعد از سی و اندی سال تجربه، اگر بر مسند مدیری این رسانه نشسته ام نه با هدف تجارت و آگهی کردن آنچه با سلامت و شان و منزلت خواننده هم خوانی ندارد که با شناخت کامل از حرفه خبر،  استان البرز، مردم و فرهنگ و رسومشان می کوشم گامی هرچند کوچک اما موثر در حفظ و پاسداشت میراث فرهنگی و محیط زیست و حقوق شهروندی بردارم. 

ما 24 ساعته پذیرای نقد و نظر و حمایت های شما هستیم.

ایمیل پایگاه خبری آیین باور 

aeinbavar@gmail.com

ایمیل مدیر مسئول

kolahi28@gmail.com

تلفن مدیر مسئول 

09032184612

شما می توانید ما را در آدرس های زیر دنبال کنید:

پایگاه خبری آیین باور

www.aeinbavar.ir

واتس آپ: 

https://chat.whatsapp.com/FO3VGJJhALH2WDJhiBrswC

اینستاگـــرام: 

@aeinbavar

تلگرام 

@aein_bavar

ایتا

https://eitaa.com/joinchat/134677070C872fbdcfde

بلاگفا

http://2razan.blogfa.com/