اقتصادی

تمامی اخبار در این سرویس را ببینید و بخوانید!

img

گزارش اقتصادی ؛ در حاشیه اشباع بازار از اجناس بی کیفیت خارجی :نقش اعتماد در انتخاب  اجناس  داخلی و  وارداتی

متاسفانه آنقدر که برای شعار ها پوستر می کشیم، نقشه نمی کشیم. آنقدر که دلمان جنس شیک بی محتوا می خواهد ،استقلال اقتصاد ملی نمی خواهد وگرنه بسیاری کشور ها رفتند و رسیدند ، ما جا مانده ایم .

img

تشریح جراحی اقتصادی رئیسی از زبان استاندار البرز:رئیس جمهور آبروی خود را درگرو حل مشکلات گذاشته است/هیچ گونه کمبود کالای اساسی در البرز وجود ندارد

۷۰ درصد دانه‌های روغنی در روسیه و اکراین تولید می‌شود همچنین ۳۰ درصد گندم جهان نیز در همین دو کشور است که جنگ اخیر موجب گرانی‌های این حوزه شده است.

img

بودجه ۶۱۰۰ میلیارد تومانی سال آتی شهرداری کرج تصویب شد

از بین مناطق ۱۰ گانه شهرداری کرج منطقه ۴ با رقم ۵۵ میلیارد تومان در سال آتی بیشترین بودجه را دارد. از بین ۱۱ سازمان مختلف شهرداری کرج بیشترین اعتبار با رقم ۳۵۵ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان به سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری تخصیص یافته و در بین معاونت ها، معاونت فنی و عمرانی با رقم ۴۹۷ میلیارد تومان بودجه، در صدر ردیف های اعتباری بودجه ۱۴۰۱ شهرداری کرج قرار گرفته است.

img

متقاضیان دریافت وام بدون ضامن، به بانک های حقوقی خود مراجعه کنند

دبیر کمیسیون هماهنگی بانکهای استان البرز گفت: بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی، پرداخت وام تا سقف صد میلیون تومان به واجدین شرایط در بانکهای استان آغاز شده است و روند دریافت مدارک و پرداخت وام ادامه خواهد داشت.

img

دامدار نمونه البرزی در گفتگو با بازار: گاوهای اصلاح نژاد شده به دلیل عدم تغذیه کافی رو به نابودی هستند

بانوی دامدار نمونه البرزی با اشاره به مشکل تامین نهاده های دامی و عدم تغذیه مناسب دام ها گفت: گاوهای اصلاح نژاد شده به دلیل کاهش وزن و تولید شیر در حال نابودی هستند.

img

بازدید رئیس کل دادگستری البرز از انبار اموال تملیکی استان؛ تعیین تکلیف کالای سریع الفساد با سرعت انجام شود

رئیس کل دادگستری استان البرز با حضور در انبارهای اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان البرز از بخش های مختلف آن بازدید و در جریان روند نگهداری و تعیین تکلیف اموال قرار گرفت.

img

ورودسیمان به بورس یک اشتباه بزرگ است

تولید ،توزیع و مصرف سیمان باید استاندارد شود با ورود سیمان به بورس به توزیع و مصرف لطمه وارد می شود بنیانگذار کارخانجات ایران فریکو ، اسکلت بتن و پارس لانه در جمع مدیران انجمن های صنفی تولید کنندگان بتن استان های  تهران ، البرز و قزوین خواستار تصمیم صحیح برای عرضه سیمان به صنایع سیمان بر کشور شد.

img

رئیس کل دادگستری البرز:مشکل تولیدی های شهرک صنعتی اشتهارد به طور ویژه رسیدگی شود

در نشستی که جمعی از صنعتگران شهرک صنعتی اشتهارد با رئیس کل دادگستری استان البرز داشتند آن‌ها به بیان دغدغه‌های خود در خصوص موانع موجود که منجر به توقف مقطعی یا کلی فعالیت واحدهای مستقر در این مجموعه شده پرداختند.

img

عاقبت تصويب شدكليات لايحه نظام رتبه‌بندی معلمان تصويب شد

نمايندگان در جلسه علني روز سه‌شنبه و پس از طرح موافقت‌ها و مخالفت‌ها،كليات لايحه نظام رتبه‌بندي معلمان را تصويب كردند. وزير آموزش و پرورش هم همزمان با راي مثبت اكثريت قريب به اتفاق نمايندگان به لايحه وعده داد:«آيين‌نامه اجرايي آن در سريع‌ترين زمان تقديم هيات دولت خواهد شد.»

img

هرگونه تخلف را با 124 درمیان بگذاریدجرائم سنگین در انتظار متخلفان افزایش قیمت نان

آیین باور - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز هرگونه افزایش قیمت نان در این استان را خلاف قانون اعلام‌ و‌ تاکید کرد: در صورت مشاهده و یا هرگونه اعلام گزارشی مبنی بر انجام تخلف اعم از گران فروشی و‌ کم فروشی برخورد قانونی شده و از طریق مراجع ذیربط پیگیری می شود.