خانه / آخرین نوشته ها / بهره برداری از ۱۲۲ پروژه در ساوجبلاغ بمناسب دهه مبارک فجر

بهره برداری از ۱۲۲ پروژه در ساوجبلاغ بمناسب دهه مبارک فجر

آیین باور_ گلباران گلزار شهدای روستای ولیان در ساوجبلاغ با حضور استاندار البرز/ساوجبلاغ آخرین مقصد سفرهای شهرستانی کاروان تدبیر و امید البرز در دهه مبارک فجر/بهره برداری از ۱۲۲ پروژه در ساوجبلاغ بمناسب دهه مبارک فجر

در آخرین سفر شهرستانی کاروان تدبیر و امید البرز بمناسب  دهه مبارک فجر با حضور استاندار البرز و هیات همراه چند طرح عمرانی و اقتصادی در ساوجبلاغ به بهره برداری رسید.

همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر آخرین مقصد کاروان تدبیر و امید شهرستان ساوجبلاغ است.

در این شهرستان بمناسبت دهه مبارک فجر ۱۲۲ پروژه با اعتباری حدود ۴ هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که از این میزان ۱۵ پروژه با اعتباری حدود ۳ هزار و ۹۸۰ میلیارد ریال مربوط به بخش خصوصی است.
همچنین ۵۳۶ فرصت شغلی مستقیم با گشایش این طرح ها ایجاد می شود.

امروز با حضور استاندار البرز پس از گلباران گلزار شهدا ولیان، افتتاح یک مدرسه در روستای و زمین چمن مصنوعی در روستای ولیان، آغاز گازرسانی به روستاهای سیبستان و وشکین، افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستای قاسم آباد بزرگ، افتتاح سالن چند منظوره مدیریت بحران هشتگرد، افتتاح یک واحد تولیدی در دستور برنامه ها قرار گرفت.

ملاقات چهره به چهره با مردم و دیدار با خانواده شهدا از دیگر برنامه های سفر یک روزه کاروان تدبیر و امید به ریاست استاندار البرز است.

 

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

میلاد امام موسی کاظم(ع) مبارک باد

آفرینش، سوره ای از مهر اوبر لب هستی، تبسّم کاظم است مُصحف اخلاص و قاموس …

مسجد پیرزن / عجیب ترین مسجد ایران و جهان

چندى پیش در میانه صحن کبیر گوهرشاد، محوطه مربع مستطیلى بود از سنگ، با نرده …

دیدگاهتان را بنویسید