???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / خبر / پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت روز خبر نگار

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت روز خبر نگار

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز دکتر حسین کریم ، طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز طی پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار به فعالان این عرصه خطیر تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است: خبرنگاران، پیشتازان عرصه آگاهی و عامل تاثیرگذار حضور بالنده و اثربخش ملت قهرمان ایران در صحنه های سرنوشت ساز هستند از این رو گرامی داشت روز خبرنگار یعنی ارج نهادن به آگاهی و دانایی.
خبرنگاران این طلایه داران راستین خدمت در رسانه، انسان های پر تلاش و فداکاری هستند که در کسوت شرافتمندانه خبرنگاری و به عنوان وجدان بیدار، چشم بینا و زبان حقیقت جوی جامعه، گام در وادی مقدس، قلم و عرصه روشنگری نهاده و همواره تلاش می کنند تا با تولید و انعکاس به موقع اخبار، به بهترین شکل ممکن، رسالت حرفه ای خود را انجام دهند.
اینجانب روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران دلسوز و پر تلاش ایران اسلامی به خصوص فعالان این عرصه در حوزه سلامت، که مسئولیت سنگینی در اعتلای سلامت  کشور  دارند را تبریک عرض می نمایم و ضمن تاکید بر بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت اصحاب رسانه‌، در جهت اطلاع‌رسانی اخبار، برنامه‌ها و فعالیت های دانشگاه  از تعامل سازنده رسانه ها با روابط عمومی این دانشگاه و انعکاس اخبار حوزه ی سلامت  قدردانی کرده، امیدوارم بیش از گذشته زمینه تشریک مساعی بین اصحاب رسانه های گروهی و جامعه دانشگاهی فراهم شود.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

تعطیلی دوباره اصناف در کرج؛ برگزاری عروسی و عزا ممنوع شد

فرماندار کرج با توجه به افزایش جان باختگان کرونا از اعمال محدودیت‌های جدید در این …

معرفی کتاب «کوش پیل دندان: خلق یک ضد قهرمان»

«کوش پیل دندان» از نگاه ساسانیان مظهر بیداد است ساقی گازرانی نویسنده «کوش پیل دندان: …

ورود ایران به دوره فوق بحرانی آب در قرن پانزدهم

آیین باور – بدون اغراق باید پذیرفت که آب تنها منبع طبیعی است که حیات …

دیدگاهتان را بنویسید