خانه / آخرین نوشته ها / در سومین روز: ۱۴ زن درمقابل ۶۱ مرد داوطلب انتخابات یازدهم مجلس البرز را رقم زدند

در سومین روز: ۱۴ زن درمقابل ۶۱ مرد داوطلب انتخابات یازدهم مجلس البرز را رقم زدند

در سومین روز از مهلت هفت روزه ی ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان البرز، تا کنون ۷۵ نفر پا پیش گذاشته اند که از این تعداد مشارکت بانوان بسیار کم بوده است.

رئیس ستاد انتخابات استان در این خصوص گفت: در طول سه روز جمعا ۷۵ نفر در استان البرز ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۴ نفر زن و ۶۱ نفر مرد می باشند.

وی افزود: تعداد مراجعه کنندگان امروز سه شنبه ۲۷ نفر در کل استان است که از این تعداد ۲۱ نفر در حوزه انتخابیه شهرستان کرج ، فردیس و اشتهارد و ۶ نفر در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان نام نویسی شدند.

فردی تصریح کرد: از این تعداد ۴ نفر زن و ۲۳ نفر مرد می باشند و از نظر سطح سواد ۲ نفر دکتری و ۲۴ نفر فوق لیسانس و یک نفر دارای مدرک سطح سه حوزوی می باشد .رئیس ستاد انتخابات استان گفت: از نظر سوابق کاری ۹ نفر دارای شغل آزاد، یک نفر روحانی، یک نفر بازنشسته، ۳ نفر بیکار ، یک نفر فرهنگی، ۸ نفر کارمند و مابقی سایر مشاغل می باشند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

مشکلات محیط‌ زیست ما بیشتر حاکمیتی است/وزارت جهاد کشاورزی تبدیل به بنگاه فروش سم و کود شده

آموزش‌های تحمیلی موجب دلزدگی بچه‌ها می‌شود. اتفاقا آموزش حفاظت نباید در قالب متون درسی باشد، …

۱۸ مورد جدید جذام در سال گذشته گزارش شده است

در گذشته‌های دور به واسطه نبود درمان موثر، مبتلایان به جذام از جمع و حتی خانواده رانده شده و به مراکز و مناطق دور افتاده نظیر آسایشگاه بابا باغی تبریز می‌رفتند؛ برخی از این بیماران درمان شده و چند نسل بعدی از فرزندان سالم‌شان همچنان در این مناطق زندگی می‌کنند و به همین خاطر برخی خدمات دولتی نظیر آموزش و پرورش و بهداشت و درمان در این مرکز ارائه می‌شود.

معاوضه ژئوپارک جهانی قشم با میگو!

براساس قوانین داخلی و اداری، مدیریت ژئوپارک و محیط‌ زیست منطقه مستقیماً نمی‌توانند شکایتی را مطرح کنند باید از طریق مدیریت امور حقوقی و قرارداد‌های سازمان منطقه آزاد این پروسه دنبال شود.

دیدگاهتان را بنویسید