خانه / خبر / پلیس امنیت از ۳۳۰ واحد صنفی کرج بازدید کرد

پلیس امنیت از ۳۳۰ واحد صنفی کرج بازدید کرد


رئیس پلیس امنیت عمومی استان از بازدید محسوس و نامحسوس ماموران اداره اماکن این پلیس از ۳۳۰ واحد صنفی و پلمپ ۱۴ واحد صنفی متخلف طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد
سرهنگ “نورمحمد فتحی زاده” با اعلام این خبر گفت : در راستای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با اصناف متخلف، ماموران اداره اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان به همراه عوامل اداره تعزیرات حکومتی، از ۳۳۰ واحد صنفی به صورت محسوس و نامحسوس طی روز گذشته بازدید کردند .
وی گفت : در این بازدید ها تعداد ۱۴ واحد صنفی متخلف به علت نداشتن مجوز و پروانه کسب و عدم رعایت مقررات و قوانین صنفی، پلمپ و برای ۲۸ واحد صنفی نیز اخطاریه پلمپ صادر شد.
این مقام انتظامی افزود : واحدهای صنفی چای خانه ها و باغ تالارها نیز در این مدت به صورت ویژه مورد بازدید ماموران اداره اماکن قرار گرفت و با واحدهای صنفی متخلف برخورد قانونی شد.
سرهنگ فتحی زاده، ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردم با پلیس با تاکید بر این که این گونه طرح ها و برخورد با واحدهای صنفی متخلف استمرار داشته، از عموم مردم خواست : در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر مجاز توسط افراد متخلف موارد را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع تا اقدامات قانونی با متخلفان صورت پذیرد .

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

سرپرست دانشگاه هشدار داد : فاز سوم کرونا در راه است

دکتر فتحی : کرونا نباید برای مردم یک امر عادی تلقی شود / کرونا همچنان …

اعضای بازداشتی شورای روستا و دهیاری محمودآباد کرج چه کسانی هستند؟

آیین باو ر- جواد یاوری معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج از بازداشت تعدادی از …

مردم می گویند درختان را قطع نکنید/نماینده شورا می گوید اعتراض هدفدار است !

مهدی حاجی قاسمی:شهردار کرج پیوست ها و شرایط احداث زیرگذر جمهوری را به اطلاع مردم …

دیدگاهتان را بنویسید