خانه / آخرین نوشته ها / تولید گیرنده های دیجیتال در اشتهارد

تولید گیرنده های دیجیتال در اشتهارد

یک واحد تولید لوازم الکترونیک در اشتهارد توانسته با بهره مندی از تخصص نیروهای داخلی گیرنده های دیجیتالی با کیفیتی را تولید کند.

بجهادی مدیرعامل جوان این واحد تولیدی با تاکید بر روند رو به رشد تولید محصولات این واحد صنعتی گفت: این کار از سالهای قبل با تولید برخی لوازم الکترونیکی از یک کارگاه کوچک شروع و تا امروز توانستیم با بهره مندی از توانمندیهای متخصصین داخلی و جوان گیرنده های دیجیتال تولید کنیم.

وی افزود: زمین این واحد تولیدی در مساحتی ۲هزار و ۵۰۰ متر مربعی در شهرک صنعتی خریداری و تنها ظرف مدت ۵ ماه ساختمانهای مورد نیاز واحد ساخته و خط تولید آن نیز راه اندازی شد.

جهادی ادامه داد: اینکه ظرف مدت ۵ ماه از مرحله واگذاری زمین تا راه اندازی خط تولید محصولی به بازار مصرف عرضه و به دست مشتری برسد در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

این تولید کننده داخلی گفت: روزانه نزدیک به ۳هزار دستگاه گیرنده دیجیتال در این واحد صنعتی تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.

جهادی با تاکید بر نیازمندی این واحد صنعتی به توجه بیشتر مسئولین گفت: تا کنون بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال در این واحد صنعتی هزینه شده که با اجرای طرح توسعه در آینده این میزان سرمایه گذاری به ۲۵۰ میلیارد ریال و تعداد افراد شاغل که در حال حاضر ۵۰ نفر است به ۱۵۰ نفر افزایش می یابد.

گفتنی است این واحد تولیدی در حال حاضر به خاطر مشکل دسترسی به گاز و سیستم گرمایشی بخشی از خط تولید را در قسمتی از فضای داخلی سوله با پلاستیک پوشانده و روند تولید را در شرایطی سخت، قطع نکرده است

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

میرجلال الدین کزازی :سپندارمذ یکی از هفت “بی آ گفت” نیاکان است

آیین باور – اگرجهانیان اندکی درباره جشن سپندارمذگان ما می‌دانستند، هرگز به ولنتاین دل خوش …

اطلاعیه قطعی گاز در کوی کارمندان شمالی

به منظورتوسعه شبکه گاز شهری، شرکت گاز استان البرز در نظر دارد گاز شهری بخشی …

بیمارستان‌های ایران چند ساله ساخته می‌شوند؟

حال باید دید که اولا اعتبار لازم برای اتمام و بهره‌برداری از این پروژه‌ها برای وزارت بهداشت تامین خواهد شد و دوما این پروژه‌ها در موعد اعلام شده به بهره‌برداری می‌رسند و سوما بعد از افتتاح، این پروژه‌ها چقدر می‌توانند به مراقبت و درمان ایرانیان در زمان بحران، کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید