خانه / اقتصادی / تولید گیرنده های دیجیتال در اشتهارد

تولید گیرنده های دیجیتال در اشتهارد

یک واحد تولید لوازم الکترونیک در اشتهارد توانسته با بهره مندی از تخصص نیروهای داخلی گیرنده های دیجیتالی با کیفیتی را تولید کند.

بجهادی مدیرعامل جوان این واحد تولیدی با تاکید بر روند رو به رشد تولید محصولات این واحد صنعتی گفت: این کار از سالهای قبل با تولید برخی لوازم الکترونیکی از یک کارگاه کوچک شروع و تا امروز توانستیم با بهره مندی از توانمندیهای متخصصین داخلی و جوان گیرنده های دیجیتال تولید کنیم.

وی افزود: زمین این واحد تولیدی در مساحتی ۲هزار و ۵۰۰ متر مربعی در شهرک صنعتی خریداری و تنها ظرف مدت ۵ ماه ساختمانهای مورد نیاز واحد ساخته و خط تولید آن نیز راه اندازی شد.

جهادی ادامه داد: اینکه ظرف مدت ۵ ماه از مرحله واگذاری زمین تا راه اندازی خط تولید محصولی به بازار مصرف عرضه و به دست مشتری برسد در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

این تولید کننده داخلی گفت: روزانه نزدیک به ۳هزار دستگاه گیرنده دیجیتال در این واحد صنعتی تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.

جهادی با تاکید بر نیازمندی این واحد صنعتی به توجه بیشتر مسئولین گفت: تا کنون بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال در این واحد صنعتی هزینه شده که با اجرای طرح توسعه در آینده این میزان سرمایه گذاری به ۲۵۰ میلیارد ریال و تعداد افراد شاغل که در حال حاضر ۵۰ نفر است به ۱۵۰ نفر افزایش می یابد.

گفتنی است این واحد تولیدی در حال حاضر به خاطر مشکل دسترسی به گاز و سیستم گرمایشی بخشی از خط تولید را در قسمتی از فضای داخلی سوله با پلاستیک پوشانده و روند تولید را در شرایطی سخت، قطع نکرده است

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

سرپرست دانشگاه هشدار داد : فاز سوم کرونا در راه است

دکتر فتحی : کرونا نباید برای مردم یک امر عادی تلقی شود / کرونا همچنان …

اعضای بازداشتی شورای روستا و دهیاری محمودآباد کرج چه کسانی هستند؟

آیین باو ر- جواد یاوری معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج از بازداشت تعدادی از …

مردم می گویند درختان را قطع نکنید/نماینده شورا می گوید اعتراض هدفدار است !

مهدی حاجی قاسمی:شهردار کرج پیوست ها و شرایط احداث زیرگذر جمهوری را به اطلاع مردم …

دیدگاهتان را بنویسید