خانه / آخرین نوشته ها / کلاهبردار و فروشنده خودرو با مدارک جعلی را شناسایی کنید

کلاهبردار و فروشنده خودرو با مدارک جعلی را شناسایی کنید

پلیس آگاهی استان با انتشار تصویر فردی که با راه اندازی شرکت جعلی اقدام به کلاهبرداری و فروش خودرو با اقساط بلند مدت می کرد، از شهروندان خواست، برای شناسایی یا طرح شکایت به پلیس آگاهی استان البرز مراجعه کنند.

سرهنگ”محمد نادربیگی” با اعلام این خبر، گفت: در پی دریافت چندین فقره پرونده کلاهبرداری از طریق یک شرکت لیزینگ خودرو با برند ساختگی، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پایگاه دوم پلیس آگاهی استان البرز، قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش های شبانه روزی کارآگاهان، مدیر فروش و سایر کارکنان این شرکت صوری که ۷ نفر بودند و با تشکیل ۲ شرکت لیزینگی در کرج تاکنون از ۱۵۰ نفر در شهرهای تهران و کرج به مبلغ  15 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و با وجوه پرداختی اقدام به خرید خودرو و سکه کرده بودند، دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی دستگیری اعضای این باند کلاهبرداری، معاون دادستان عمومی و انقلاب شهر کرج، دستور چاپ تصویر بدون پوشش یکی از اعضای اصلی باند را در رسانه های جمعی صادر کرده است، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا از سوی این فرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند درخواست می شود، برای پیگیری شکایت خود به پایگاه دوم پلیس پلیس آگاهی استان البرز، واقع در خیابان شهید بهشتی، جنب کلانتری ۱۶ حصارک مراجعه کنند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

جلسه هم اندیشی مدیریت نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل برگزار شد

با حضور مدیر کل امور فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو …

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خبر داد: تولید ۵ واکسن جدید برای اولین بار در کشور

تولید ۵ واکسن جدید برای اولین بار در کشور

میرجلال الدین کزازی :سپندارمذ یکی از هفت “بی آ گفت” نیاکان است

آیین باور – اگرجهانیان اندکی درباره جشن سپندارمذگان ما می‌دانستند، هرگز به ولنتاین دل خوش …

دیدگاهتان را بنویسید