خانه / اجتماعی / کلاهبردار و فروشنده خودرو با مدارک جعلی را شناسایی کنید

کلاهبردار و فروشنده خودرو با مدارک جعلی را شناسایی کنید

پلیس آگاهی استان با انتشار تصویر فردی که با راه اندازی شرکت جعلی اقدام به کلاهبرداری و فروش خودرو با اقساط بلند مدت می کرد، از شهروندان خواست، برای شناسایی یا طرح شکایت به پلیس آگاهی استان البرز مراجعه کنند.

سرهنگ”محمد نادربیگی” با اعلام این خبر، گفت: در پی دریافت چندین فقره پرونده کلاهبرداری از طریق یک شرکت لیزینگ خودرو با برند ساختگی، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پایگاه دوم پلیس آگاهی استان البرز، قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش های شبانه روزی کارآگاهان، مدیر فروش و سایر کارکنان این شرکت صوری که ۷ نفر بودند و با تشکیل ۲ شرکت لیزینگی در کرج تاکنون از ۱۵۰ نفر در شهرهای تهران و کرج به مبلغ  15 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و با وجوه پرداختی اقدام به خرید خودرو و سکه کرده بودند، دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی دستگیری اعضای این باند کلاهبرداری، معاون دادستان عمومی و انقلاب شهر کرج، دستور چاپ تصویر بدون پوشش یکی از اعضای اصلی باند را در رسانه های جمعی صادر کرده است، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا از سوی این فرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند درخواست می شود، برای پیگیری شکایت خود به پایگاه دوم پلیس پلیس آگاهی استان البرز، واقع در خیابان شهید بهشتی، جنب کلانتری ۱۶ حصارک مراجعه کنند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

دهیار فرح آباد فردیس بازداشت شد

بازداشت دهیار و یکی از کارکنان دهیاری «فرخ آباد» فردیس به دلیل اتهامات مالی حسین …

سرپرست دانشگاه هشدار داد : فاز سوم کرونا در راه است

دکتر فتحی : کرونا نباید برای مردم یک امر عادی تلقی شود / کرونا همچنان …

اعضای بازداشتی شورای روستا و دهیاری محمودآباد کرج چه کسانی هستند؟

آیین باو ر- جواد یاوری معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج از بازداشت تعدادی از …

دیدگاهتان را بنویسید