خانه / ایرانگردی / وزیر ورزش در البرز ؛ واریز ۶۰ میلیون تومان به حساب ورزشکاران المپیکی

وزیر ورزش در البرز ؛ واریز ۶۰ میلیون تومان به حساب ورزشکاران المپیکی

به منظور تامین معیشت ورزشکارانی که سهمیه المپیک کسب کرده‌اند از یکسال مانده به المپیک در مجموع ۶۰ میلیون تومان به حساب همه ورزشکاران چه در رشته انفرادی چه تیمی واریز خواهد شد.

مسعود سلطانی‌فر در حاشیه افتتاح سالن ورزشی کوشکذر شهرستان ساوجبلاغ استان البرز با اشاره به اینکه کمتر از ۶ ماه تا آغاز المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو باقیمانده است گفت: از مدتها قبل در ستاد عالی بازی‌ها مرکب از وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و کمیته ملی پارالمپیک ، تصمیم بر این شد که به مدت یکسال ماهی پنج میلیون تومان به هر ورزشکاری که کسب سهمیه می‌کند پاداش داده شود.

وی گفت: المپیک بزرگترین آوردگاه ورزشی جهان است که چهار  سال یکبار برگزار می شود و طبیعتا همه ورزشکاران رشته‌های مختلف کشورها امکان حضور در آن را ندارند مگر آنکه بتوانند در مسابقات انتخابی کسب سهمیه کنند.

سلطانی فر افزود: کشور ما تاکنون توانسته است در بسیاری از رشته‌ها کسب سهمیه داشته باشد تا اینجا در رشته های تیمی والیبال و بسکتبال و رشته‌های کشتی، تیراندازی کسب سهمیه کرده و در رشته های کاراته و تکواندو نیز از وضعیت خوبی برخوردار است و امتیازات خوبی را از مسابقات مختلف کسب کرده است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: تا پایان دی ماه تمامی پاداش ۶ ماهه ورزشکاران به حساب فدراسیونها پرداخت شده و بسیاری از فدراسیونها نیز به حساب ورزشکاران واریز کرده‌اند  و امیدواریم با حمایت از  این قهرمانان و رفع مسائل معیشتی آنها، ورزشکاران با ارامش خاطر به مسابقات بپردازند و بتوانند برای کشور افتخار آفرینی کنند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

«حسنین» قدیمی‌ترین چاپ کتاب کودک در دوره قاجار است

دبیر مجموعه «گنجینه تاریخ ادبیات کودک و نوجوان» می گوید:: قدیمی‌ترین کتاب کودکی که با …

گروه‌بندی سنی نهایی باید از سوی خانواده‌ها انجام شود

مصطفی رحماندوست معتقد است رده‌بندی سنی کانون پرورش فکری به خانواده‌ها یادآوری می‌کند که هرکتابی …

محمود آباد به کرج ملحق شد

تعیین تکلیف روستای محمودآباد و الحاق آن به شهر کرج سال ها مورد بحث و …

دیدگاهتان را بنویسید