???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / ورزشی و تن درستی / پزشکی / رئیس علوم پزشکی البرز : كرونا با تمام سختی هایش باعث همدلی مردم شد

رئیس علوم پزشکی البرز : كرونا با تمام سختی هایش باعث همدلی مردم شد

دیدار روحانیون مرکز خدمات حوزه های علمیه استان البرز با رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز با هدف قدردانی و حمایت از مدافعان سلامت صورت گرفت.

دکتر کریم در این دیدار گفت : کرونا در کنار تمام سختی هایش باعث همدلی مردم شد و از تجارب مقابله با کرونا باید برای مدیریت بحران های دیگر استفاده کنیم 

رئیس دانشگاه عنوان کرد: همیاری روحانیون در این امر بسیار ارزشمند است و سبب قوت قلب ما می شود. اوایل شیوع بیماری با وحشت زیادی با آن رو به رو شدیم اما مثل همیشه افاضات و توجهات الهی سبب شد تا بتوانیم شرایط را کنترل و مدیریت کنیم. 
وی خاطر نشان کرد کرونا کنار تمام سختی هایش سبب همدلی مردم شد و این امر بسیار ارزشمند است. خوشبختانه فاصله بین مردم از بین رفت و همه با هم یک  دل و همراه شدند. این همبستگی ها باید حفظ شود و باید از تجربه های موفق مقابله با کرونا برای مدیریت سایر بحران ها استفاده کنیم . 
دکتر کریم بیان کرد از زمان شیوع کرونا آنقدر مردم و نهاد های مختلف باعث دلگرمی کادر درمانی شدند که آنان   با عشق و احساس مسئولیت دو چندان پای کار ایستادند .
ایشان در آخر عنوان کردند  کرونا فرهنگ غنی مردم ایران را بار دیگر به جهانیان نشان داد . دشمنان ما منتظر بودند ما با بحران شدیدی مواجه شویم اما خوشبختانه به یاری خداوند همه چیز بسیار کنترل شده پیش رفت. 
مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در  دانشگاه عنوان کرد با شیوع کرونا  استان البرز شرایط بسیار پر خطری داشت و تمام ریسک فاکتور های خطر در استان ما موجود بود و همه منتظر وقوع فاجعه بودند اما با همکاری خوب کادر درمان شرایط به خوبی کنترل شد و استان البرز هیچ وقت در محدوده قرمز نرفت و واقعا کار خارق العاده ای صورت گرفت

در پایان حجت الاسلام والمسلمین انصاری مدیر کل دفتر خدمات حوزه های علمیه استان البرز با اهدای لوح تقدیر از فعالیت ها و خدمات و ایثارگری کادر درمانی و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی البرز تقدیر کردند.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

تاریخ از قلب کرج می جوشد: کشف دو‌ محوطه باستانی دیگر

سر‌پرست‌ معاونت میر‌اث‌فرهنگی البرز از کشف دو محوطه باستانی در کرج خبر داد. عباس نور‌ی …

چهل و پنجمین جلسه ستاد كرونا دانشگاه برگزار شد

در این نشست وضعیت بیماری کرونا و سازوکار لازم در بخش بهداشت ، درمان و …

هوای ناسالم میهمان البرزی‌ها می‌شود

ه گفته مدیرکل هواشناسی البرز کیفیت هوای استان به سبب تغییرات جوی، از امروز پنجشنبه …

پاسخی بگذارید