???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / اقتصادی / کمیته استانی اقدام و مقابله با تحریم، محرک جهش تولید و ایجاد اشتغال

کمیته استانی اقدام و مقابله با تحریم، محرک جهش تولید و ایجاد اشتغال

هدفمند و برنامه محور در مسیر منویات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت حرکت می کنیم

نماینده عالی دولت در استان البرز از تشکیل کمیته اقدام و مقابله با تحریم در استان خبر داد و گفت: این کمیته با هدف بازاریابی، توسعه صادرات، افزایش تولید و اشتغال در استان طبق منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید و راهبردهای دولت در این راستا، اولین جلسه را تشکیل داد.

شهبازی در حاشیه اولین جلسه کمیته اقدام و مقابله با تحریم که به ابتکار البرز با هدف تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید، برگزار شد، افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص عدم اتکا به اقتصاد نفتی و اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی که درون نگر و برون گرا است، البرز برای بازاریابی و توسعه صادرات وارد عمل شده است.

وی ادامه داد: اکنون که دولت نیز در مسیر جهش تولید، برنامه محور در حال حرکت است، البرز نیز مانند سال قبل پیشتاز و هدفمند خواهد بود و با اولویت گذاری صحیح، اقدام می کند.

شهبازی با اشاره به اینکه امسال البرز با رفع ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری برای اشتهارد، مجوز برای افزایش ۸۰۰ هکتاری شهرک صنعتی اشتهارد، گام های موثری برداشته، گفت: اکنون فرش قرمز برای سرمایه گذاری در البرز پهن شده و به طور قطع برنامه های بسیاری در این راستا خواهیم داشت.

وی افزود: کمیته اقدام و مقابله با تحریم در البرز به دبیری اداره کل اطلاعات و با حضور فرمانداران و اعضای مرتبط با حوزه اقتصادی تشکیل جلسه داد تا با تبادل نظر و اتخاذ تدابیر عملیاتی نسبت به بازاریابی، توسعه صادرات، افزایش تولید و اشتغال، اقدام کند.

استاندار البرز عنوان کرد: همچنین در این کمیته پیرو عمل به سیاست های اقتصادی دولت، دستورالعمل ۳۰ ماده ای اولویت‌های اقتصادی از سوی وزیر محترم کشور، برنامه ریزی خواهد شد.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

کرج در موج چهارم کرونا؛تشدید اعمال دستورالعمل های بهداشتی در البرز

آیین باور _ نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تشدید اعمال دستورالعمل های بهداشتی …

پنج شهر البرز در وضعیت نارنجی کرونا قرار گرفت

آیین باور _ دورهمی در روز طبیعت ممنوع فرمانده قرار گاه عملیاتی مبارزه با بیماری …

حمام تاریخی مصباح را ببینیم؛ نوروز فرصت گردشگری البرز

آیین باور _ باز‌گشایی حمام تاریخی مصباح در ایام نو‌روز مدیر‌کل میر‌اث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی …

دیدگاهتان را بنویسید