خانه / آداب و رسوم / گلریزان مجازی کمک به آزادی زندانیان غیرعمد البرز

گلریزان مجازی کمک به آزادی زندانیان غیرعمد البرز

رئیس ستاد دیه البرز گفت: جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد استان البرز، در ماه مبارک رمضان، امروز به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.

محمدباقر مقدسی، گفت: ستاد مردمی امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند نمایندگی استان البرز هر ساله در ماه مبارک رمضان به برگزاری جشن گلریزان جهت دریافت کمک خیرین برای آزادی زندانیان غیر عمد استان اقدام می کند.

مدیر ستاد دیه البرز افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت برگزاری تجمعات، امسال تصمیم گرفتیم تا گلریزان را به صورت اینترنتی و در قالب وبینار یا همان جشن سمیناری تحت وب و آنلاین برگزار کنیم.

مقدسی با اشاره به یار و مددکار بودن نیکوکاران استان البرز در بحث آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت: بنابراین از کلیه نیکوکاران خیراندیش دعوت می کنیم در این رویداد خداپسندانه شرکت کنند و مانند گذشته یار و مددکار ستاد دیه استان برای کمک به آزادی زندانیان غیر عمد باشند تا این مددجویان به آغوش گرم خانواده خود بپیوندند.

وی  افزود: به همین منطور، لینک سالن مجازی جشن گلریزان ستاد دیه ایجاد شده است.

مدیر ستاد دیه البرز زمان جشن گلریزان مجازی ستاد دیه البرز را همزمان با پخش برنامه زنده تلویزیونی ماه عاشقی از صدا و سیمای مرکز البرز و یک ساعت و نیم  قبل از اذان مغرب به افق کرج اعلام کرد و گفت: لینک اینترنتی این جشن گلریزان مجازی برای خبرنگاران و خیران نیک اندیش ارائه می می شود.

مقدسی افزود: همچنین خیران عزیز می توانند کمک های نقدی خود را از طریق آدرس https://www.skyroom.online/ch/khabaz55/golrizan به حساب ستاد دیه البرز واریز کنند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

مدیر گروه فرهنگ کمیسیون ملی یونسکو_ ایران: موزه دیدار اهل قبور نیست، دیدار اهل حضور است

آیین باور – عبدالمهدی مستکین مدیر گروه فرهنگ کمیسیون ملی یونسکو_ ایران عنوان کرد که …

پیام تبریک دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو؛ زادروز استاد موحد؛ عرفان‌پژوه، تاریخ‌نگار و مولوی‌پژوه

حجت الله ایوبی در پیامی با اشاره به جایگاه والای استاد محمدعلی موحد، پیر ‌پاینده …

فقدان تلخ خالق تصاویر طنز، حسن توفیق درگذشت

حسن توفیق» کاریکاتوریست پیشکسوت کشورمان در ۹۵ سالگی درگذشت.  «حسن توفیق» کاریکاتوریست و مدیرمسئول نشریه «توفیق» …

دیدگاهتان را بنویسید