???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / خط و نشان فرماندار کرج برای مدیران کم کار در خط ۴ حصار

خط و نشان فرماندار کرج برای مدیران کم کار در خط ۴ حصار

مدیران کم کار باید در محضر مقامات ارشد استان پاسخگو باشند. نیاز باشد پیگیری تعلل ها در خط ۴ حصار کرج را به مدعی العموم واگذار می کنم.

فرماندار کرج با بیان این‌جملات تکلیف نهایی را بر مدیران ناکار آمد و غیر مسئول روشن ساخت.

وی با تعیین بازه زمانی ۴۵ روزه ، اداره کل راه و شهرسازی را موظف کرد تا فرایند قانونی صدور اسناد مالکیت را جهت آغاز عملیات عمرانی توسط شهرداری به سرانجام برساند.

«غفور قاسم پور» ظهر چهارشنبه در جلسه رسیدگی به اقدامات انجام شده در خط ۴ حصار کرج و بررسی روند اجرای طرح های خدماتی و عمرانی در این منطقه  گفت: این جلسه با توجه به حساسیتی که استاندار محترم و  نماینده محترم ولی فقیه در استان نسبت خدمت رسانی در مناطق محروم کرج  دارند، تشکیل شده است.

وی با انتقاد نسبت به کم کاری دستگاه های متولی امر و عدم توفیق در اجرای طرح ساماندهی خط ۴ حصار تصریح کرد: اگر بی توجهی ها ادامه پیدا کند بار بعدی جلسات را در محضر نماینده محترم عالی دولت در استان و حضرت آیت الله حسینی همدانی برگزار خواهم کرد و آنجا مدیران کم کار باید پاسخگوی مراجع بالاتر باشند. 

قاسم پور تصریح کرد: پای مصوباتی که امضا می کنید متعهد بمانید و از این به بعد نیز با جدول زمانبندی اقدامات دستگاه ها پایش خواهد شد.

معاون استاندار با بیان اینکه بدنبال جلسات نمایشی و بدون خروجی نیستم، گفت:  از همه دستگاه ها انتظار دارم که به وظایف و تکالیف قانونی خود در جلسات عمل کنند در غیر این صورت اگر خروجی مد نظر وجود نداشته باشد معاون دادستان و مراجع نظارتی بعنوان مدعی العموم کم کاری ها را مورد پیگیری قانونی قرار خواهند داد.

فرماندار ویژه شهرستان کرج ضمن ابراز همدردی با محرومیت های ساکنان خط ۴ حصار کرج خطاب به مدیران گفت: اگر شما خود نیز از  ساکنان این مناطق محروم بودید باز هم برای فقدان امکانات و محدودیت هایی که مردم با آن مواجه هستند با تاخیر و تعلل کار انجام میدادید؟

!قاسم پور با بیان اینکه ۲ سال از تاریخ پیگیری صورتجلسات ساماندهی خط ۴ حصار کرج میگذرد و تا به اکنون شاهد خروجی مناسبی در خط ۴ حصار کرج نبوده ایم، اضافه کرد: مگرنه این است که کار باید برای رضای خداوند باشد و هرآنچه غیر این باشد باطل است؟ اگر همه برای رضای خدا کار انجام دهیم همواره در اوج و موفقیت خواهیم بود.

 وی در ادامه با بررسی تصمیمات اخذ شده تا به اکنون، از دستگاه ها  نیز توضیح خواست و به مدیران کم کار تذکر داد. قاسم پور برای تعیین تکلیف اراضی ۳۷.۵ هکتاری خط ۴ حصار، ۲ ماه جهت احزار هویت و صدور سند از سوی اداره مسکن و شهرسازی جهت آغاز بکار فعالیت های عمرانی و خدماتی توسط شهرداری زمان تعیین کرد. 

فرماندار کرج همچنین با اشاره به محرومیت های آموزشی ساکنان خط ۴ حصار گفت:  از سهم اعتبارات تملک دارایی تخصیص اعتبارات جهت نوسازی و تحویل زمین جهت احداث مدارس صورت خواهد گرفت.

قاسم پور در رابطه با احداث مرکز بهداشت در خط ۴ حصار نیز زمان یک هفته ای تعیین کرد تا با انعقاد تفاهم نامه با مرکز بهداشت و تحویل مدارک مورد نیاز به اداره کل راه و شهرسازی موضوع احداث این مرکز درمانی نیز تعیین تکلیف شود

.همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج مأمور شد تا ظرف مدت یک هفته، موانع واگذاری زمین مناسب جهت احداث کلانتری در خط ۴ حصار را مورد پیگیری قرار دهد. 

وی در خصوص ساماندهی فاضلاب شهری خط ۴ حصار و اتصال آن به تصفیه خانه لوکال نیز گفت: در جلسه توسط امور آب منطقه ای این موضوع مورد پیگیری قرار گیرد.  

معاون استاندار در ادامه با اشاره به تخریب ۱۳۰ آلونک در بام کرج از همکاری خوب نیروی انتظامی و شهرداری کرج و همراهی مردم فهیم این منطقه قدردانی کرد و افزود: بعد از پاکسازی آلونک ها فرایند کنترل باید ادامه داشته باشد.بنابراین گزارش،بمنظور دریافت خروجی کار و پایش اقدامات درانجام شده در خط ۴ حصار، ۴۵ روز آینده جلسه پیگیری در محل فرمانداری کرج برگزار خواهد شد.  

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

A Brief Of fish hunter 360 Total Security

This is a brief of fish hunter 360 total secureness. This application was created with …

A Mobile VPN Router With respect to Online Proper protection

With special broadband becoming increasingly popular, mobile VPN routers are of big importance. They are …

تجهیز رایگان ناوگان حمل و نقل عمومی البرز به سیستم دو گانه سوز

آیین باور _ مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید