خانه / آخرین نوشته / قراردادهای پرهزینه پژوهشی شهرداری کرج، بدون اطلاع مرکز پژوهش های شورای شهر منعقد می شوند!

قراردادهای پرهزینه پژوهشی شهرداری کرج، بدون اطلاع مرکز پژوهش های شورای شهر منعقد می شوند!

آیین باور_ عضو شورای شهر کرج گفت: قراردادهای مطالعاتی پژوهشی در شهرداری بدون اطلاع مرکز پژوهش های شورای شهر منعقد و پرداخت می شود.

سارا دشت گرد در جلسه شورای پژوهشی مرکز پژوهش ها و مطالعات شورای اسلامی شهر کرج با بیان این مطلب اظهارداشت: قرار دادهایی تحت عنوان مطالعاتی با مبالغ بالا در شهرداری عقد قرارداد می گردد که شورای پژوهشی اطلاعی از آنها ندارد چنانچه این پروژه ها در حوزه مطالعاتی است براساس لایحه یکپارچه سازی مطالعات باید در شورای پژوهشی در مورد آنها تصمیم گیری شود.

وی تصریح کرد: مدیریت شهری کرج بایستی تمامی قراردادهای پژوهشی خود را جهت بررسی و تصویب به مرکز پژوهش های شورای شهر ارائه دهد.

این مسئول در شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه حوزه پژوهش با بررسی معضلات و چالش های فرا روی مدیریت شهری و ارائه راهکارهای مناسب برای حل این مشکلات، نقش مهمی در برطرف کردن معضلات شهری، اجتماعی و فرهنگی شهر دارد، افزود: ثمرات فعالیت های پژوهشی که در حوزه مدیریت شهری انجام می شود، در اجرا متجلی می شود.

دشت گرد بیان کرد: نقش پژوهش در توسعه همه جانبه پایدار شهر چنان برجسته و انکار ناپذیر است که می توان آن را بدون تردید نیروی محرک توسعه در تمام زمینه ها دانست.

عضو شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد: ما پژوهش ها را برای کاهش هزینه ها و ارتقاء کیفیت انجام می دهیم، در واقع هدف ما بهبود سیستم است زیرا وقتی شناخت بیشتر باشد و اقتضائات و ضرورت ها به خوبی شناسایی گردد، قدم های محکم تری برداشته می شود.

به گفته دشت گرد، همه مدیران شهری باید بر این باور باشند که در موضوعات مهم شهری و نحوه خدمات رسانی به شهروندان باید تحقیق و پژوهش در اولویت امور باشد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

دهیار فرح آباد فردیس بازداشت شد

بازداشت دهیار و یکی از کارکنان دهیاری «فرخ آباد» فردیس به دلیل اتهامات مالی حسین …

سرپرست دانشگاه هشدار داد : فاز سوم کرونا در راه است

دکتر فتحی : کرونا نباید برای مردم یک امر عادی تلقی شود / کرونا همچنان …

اعضای بازداشتی شورای روستا و دهیاری محمودآباد کرج چه کسانی هستند؟

آیین باو ر- جواد یاوری معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج از بازداشت تعدادی از …

دیدگاهتان را بنویسید