خانه / آخرین نوشته / دستور رییس جمهور: پروژه چرمشهر- آبیک تا پایان سال بهره برداری شود
PHP Uploader - By Phenix-TN & Mr.Anderson
Linux avash.dnswebhost.com 3.10.0-962.3.2.lve1.5.24.8.el7.x86_64 #1 SMP Fri Jan 4 06:55:54 EST 2019 x86_64
okokok/home2/omideban/public_html/_aeinbavarokokok

دستور رییس جمهور: پروژه چرمشهر- آبیک تا پایان سال بهره برداری شود

پیرو درخواست و مکاتبه استاندار البرز در خصوص لزوم تسریع در بهره برداری از پروژه آزادراه چرمشهر-آبیک و اهمیت آن برای البرز، رییس جمهور دستور رفع موانع و تکمیل پروژه را تا پایان سال، صادر کرد.

شهبازی طی مکاتبه ای، ضمن تشریح اهمیت پروژه کمربند جنوبی تهران و البرز و تاثیر بسزای آن در کاهش ترافیک ملی از راه های البرز، درخواست توجه ویژه مسئولان ذیربط ملی را از رییس جمهور مطرح کرد.
کمربند جنوبی تهران و البرز (چرمشهر-آبیک) به طول ۱۵۸ کیلومتر در دولت یازدهم آغاز شده و موجب تسهیل و افزایش ایمنی آزادراه های غرب، شرق و جنوب استان های تهران و البرز، کاهش قابل توجه هزینه، زمان سفر و مصرف سوخت می شود که از این مسیر حدود ۴۳ کیلومتر در فازهای اول و دوم در حوزه استحفاظی البرز قرار دارد.
بهره برداری از این پروژه که اکنون ۸۱ درصد پیشرفت دارد، به کاهش ۹۰ دقیقه ای زمان سفر برای وسائل نقلیه سبک و ۱۱۰ دقیقه ای برای وسائل نقلیه سنگین خواهد داشت.
با تمام این تفاصیل استاندار البرز طی بازدید از روند پیشرفت این پروژه در خصوص رفع موانع و سرعت بخشی به امور در محدوده البرز، تدابیر لازم را اتخاذ کرد و برای اتمام این پروژه مهم طی مکاتبه ای از دکتر روحانی رییس جمهور محترم درخواست کرد که در خصوص سرعت بخشی به این امر مهم، اوامر بایسته را داشته باشند تا شاهد افتتاح آن در دهه فجر امسال باشیم.
در متن این دستور از سوی دکتر روحانی رییس جمهور خطاب به دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور آمده است: قرار بود زمستان امسال افتتاح شود. مشکلات این پروژه را حل کنید.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

تیشه به هویت شهر

خبرها حکایت از آن دارد که در حین تعریض خیابان جمهوری تصمیم بر قطع درختان گرفته شده و باغی که به جهت موقعیت، افراد استفاده کننده از فضای آن به خصوص در فصول مناسب زیاد است. باغی که قریب به چندین سال هویت زیبایی به شهر داده و با درختان قدیم و جدید حکایت از سرزندگی و گذشت زمان دارد.

گام به گام باقانون (۱۶): رای وحکم چیست؟

آیین باور – اخیرا درخواست های زیادی از شهرواندان داشته ایم که پرونده های درحال …

آمار ابتلای پرستاران البرز هولناک است : روزی ۲۰ پرستار از چرخه درمان خارج می شوند

آیین باور – در شرایطی که روزانه ۲۰ پرستار به کووید ۱۹ مبتلا و از …

دیدگاهتان را بنویسید